REKLAMAfredom
REKLAMAAkademia
wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 lutego 2023, 10:54
Władysław Kosiniak-Kamysz, lider Polskiego Stronnictwa Ludowego, odwiedzi Iławę.

Władysław Kosiniak-Kamysz, lider Polskiego Stronnictwa Ludowego, odwiedzi Iławę. (Fot. materiały prasowe.)

We wtorek, 28 lutego w Iławie odbędzie się otwarte spotkanie z prezesem Polskiego Stronnictwa Ludowego - Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem. 

Prezes Zarządu Powiatowego PSL w Iławie Andrzej Dzieniszewski zaprasza na spotkanie wszystkich zainteresowanych - nie tylko członków i sympatyków partii. 


Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego na swojej trasie spotkań z mieszkańcami regionu uwzględnił Iławę. Przyjedzie na zaproszenie Zarządu Powiatowego PSL w Iławie na czele z prezesem Andrzejem Dzieniszewskim.


Początek spotkania z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem zaplanowany jest na 28 lutego na godzinę 17.00 w dużej sali konferencyjnej hotelu Stary Tartak w Iławie. Prezes PSL w powiecie iławskim Andrzej Dzieniszewski zaprasza na to wydarzenie wszystkich chętnych - spotkanie będzie otwarte i każdy będzie mógł zadać liderowi PSL oraz innym obecnym na spotkaniu politykom pytanie dotyczące bieżących tematów politycznych. Wśród gości wydarzenia będą związani z PSL: poseł Zbigniew Ziejewski oraz Gustaw Marek Brzezin - marszałek województwa warmińsko-mazurskiego.


Lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz w Iławie:

  • otwarte spotkanie odbędzie się 28 lutego o godzinie 17:00 w dużej sali konferencyjnej hotelu Stary Tartak.

g


REKLAMAgeodeta
REKLAMAPellet
Artykuł załadowany: 0.3344 sekundy