REKLAMANieruchomości
REKLAMAOlszta

Świetna rozrywka, sposób na rekreację i spędzenie wolnego czasu, ale też sprytna metoda szybkiego przemieszczania się po mieście w godzinach szczytu, gdy panują korki - w Iławie już można korzystać z urządzeń od operatora Hulajnogi Blinkee.city. 

- Jesteśmy pierwszym operatorem, który udostępnił hulajnogi w naszym mieście. W naszej opinii Iława jest miastem doskonale dostosowanym do tego typu środków transportu ze względu na położone w całym mieście ścieżki rowerowe - nie ma wątpliwości operator.

f

Hulajnogi to nie tylko świetna rozrywka dla młodzieży, ale również sposób na nową, zwinną i szybką metodę przemieszczania się po mieście.

- Patrzymy na Hulajnogi Blinkee.city z dużą nadzieją i wierzymy, że usprawni to poruszanie się rano w zakorkowanej Iławie do szkoły, pracy, czy nawet na zakupy. Są to pojazdy wynajmowane na minuty i stanowią idealne uzupełnienie siatki połączeń oferowanych przez transport miejski, ponieważ umożliwiają komfortowe przemieszczanie się na krótkich odcinkach poza wyznaczonymi szlakami komunikacji, bez przesiadek i konieczności dopasowania się do rozkładu jazdy - wymienia korzyści operator.

Jak korzystać?

Aby skorzystać z przejazdu, należy ściągnąć aplikację Blinkee.city ze sklepu Google Play lub App Store. To bardzo proste i zajmuje tylko chwilę. Po ściągnięciu aplikacji należy zapoznać się z regulaminem oraz przeczytać instrukcję, ponieważ należy pamiętać o bezpieczeństwie swoim i innych. Następnym krokiem jest doładowanie portfela aplikacji poprzez kartę płatniczą. Po uruchomieniu aplikacji mapa wskaże położenie hulajnóg. Skanujemy kod QR i możemy rozpocząć przejażdżkę. Aby ruszyć hulajnogą, należy stanąć na niej, odepchnąć się nogą od podłoża i nacisnąć manetkę po prawej stronie kierownicy. Po zakończonej jeździe należy w aplikacji zakończyć przejazd, zrobić zdjęcie zaparkowanej hulajnogi i na tym koniec. 

Aby zachować porządek i zadbać o nasze miasto i o sprzęt, codziennie wysyłamy pojazd serwisowy, który zbiera wszystkie hulajnogi z miasta. Kontroluje ich stan oraz poziom naładowania. Następnie hulajnogi trafią do wyznaczonych na mapie SPOTÓW, gdzie gotowe są do wypożyczenia.

- Życzymy mieszkańcom miłej zabawy i przyjemnego korzystania z naszych hulajnóg! W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy na FB jako Blinkee.city Iława - podsumowuje operator.

VOUCHERY NA PRZEJAZDY DLA CZYTELNIKÓW!

Miło nam ogłosić organizowaną we współpracy z Hulajnogami Blinkee.city zabawę, w której przekażemy Czytelnikom trzy podwójne vouchery na przejazdy tymi hulajnogami o wartości 20 zł każdy. Co zrobić, aby wziąć udział w losowaniu?

  • - Publicznie udostępnij na swojej ścianie na Facebooku konkursowy post (tutaj link do niego) ORAZ
  • - w komentarzu pod konkursowym postem wpisz lub oznacz osobę, z którą będziesz śmigać po Iławie elektryczną hulajnogą.

f

Wyniki ogłosimy w nadchodzący poniedziałek. Zapraszamy do udziału w zabawie i życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA - WYNIKI ZABAWY

Miło nam podać wyniki zabawy dla Czytelników, w której do zdobycia były trzy podwójne vouchery na przejazdy hulajnogami Blinkee.city w Iławie, o wartości 20 zł każdy. 

Vouchery zdobyły następujące osoby:

  • Ola Janiszek,
  • Klaudia Piekarska,
  • Joanna Adamska.

d

Gratulacje! W celu odebrania voucherów prosimy o wysłanie nam wiadomości w mediach społecznościowych.

Hulajnogi są już dostępne m.in. w pobliżu dworca PKP Iława Główna.

Wskakujcie na hulajnogi także nad Małym Jeziorakiem, w pobliżu amfiteatru i miejskiej hali!

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAskup złomu
REKLAMABetiko
REKLAMADom seniora
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMALuxbud
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5065 sekundy