REKLAMApluszak
REKLAMAZielona aleja

- Ubezpieczenie można skonfigurować dla siebie tak jak samochód, albo dobrać do swojego stylu jak strój do pracy - przekonuje Monika Laska z Superpolisy, zapraszając do siedziby ubezpieczalni przy ul. Kościuszki 31 w Iławie (vis-a-vis szkoły Włodkowic). 

Na miejscu Monika, Joanna, Barbara, Alicja, Maksymilian i Radek pomogą dopasować ofertę ubezpieczeniową do indywidualnych potrzeb klientów.

Co chcielibyście powiedzieć nam o swoim biurze, jaką elementarną wiedzę przekazać na Wasz temat?

Monika Laska: Superpolisa to miejsce, gdzie specjaliści dopasują oferty do potrzeb klientów. Mówiąc najkrócej, jest to miejsce, w którym oferta 30 firm ubezpieczeniowych dostępna jest w jednym miejscu. Ubezpieczymy mienie, samochody, firmę i życie indywidualnie, oferujemy również grupowe ubezpieczenie na życie dla pracowników. Porównamy dla Ciebie 30 towarzystw ubezpieczeniowych i stworzymy kompozycję na miarę potrzeb i możliwości.

Czym odróżniacie się w takim razie od konkurencji?

Jako pierwsi na rynku proponujemy na przykład umówienie wizyty na godzinę u nas w biurze lub z dojazdem do klienta. Mamy największą ilość agentów na miejscu tak, aby klient nie czekał w kolejce.  

Zapewniamy kompleksową usługę sprzedaży ubezpieczenia oraz pomoc w zgłoszeniu szkody i dalszą obsługę polisy, o czym mogą świadczyć opinie naszych klientów na Google.

Co można zyskać, spotykając się z agentem ubezpieczeniowym?

Przede wszystkim profesjonalne doradztwo. Wprawdzie świadomość ubezpieczeniowa klientów jest coraz wyższa, ale rozmowa z doradcą pozwoli nam trafnie rozpoznać wszystkie potrzeby ubezpieczeniowe i dopasować do nich zakres ochrony. Zwłaszcza że możliwości są bardzo szerokie - m.in. można ubezpieczyć się na wypadek szkód wyrządzonych innym osobom, na przykład przez dziecko, psa albo podczas jazdy na rowerze – nawet na kwotę kilku milionów złotych. Dzisiaj właściwie w każdej dziedzinie życia lubimy i chcemy dopasowywać kupowane przedmioty czy usługi do indywidualnego stylu życia. Jeśli dotyczy to ubrań, samochodów czy upodobań kulinarnych, to tym bardziej powinno obowiązywać również w tak istotnej kwestii jak poczucie bezpieczeństwa.

Do kogo jest skierowana Wasza oferta?

Tak naprawdę do wszystkich, ponieważ nasza oferta jest kompleksowa dla klientów indywidualnych i ich rodzin. Ubezpieczamy także małe i średnie firmy oraz duży przemysł. Oferta dla biznesu tym bardziej wymaga doradztwa, by dostosować polisę do specyfiki prowadzonej działalności. Inne są przecież zagrożenia w przypadku zakładu produkcyjnego, a inne w hotelu, sklepie czy restauracji. Lubimy żartobliwie w naszym gronie mówić, że „szyjemy ubezpieczenia na miarę”, gdzie oczywiście miarą są potrzeby klienta.

Jak najłatwiej skontaktować się z Waszą agencją ubezpieczeń?

W każdej chwili można wysłać maila, zadzwonić, a także przyjechać do naszego biura. Zapraszamy do kontaktu również poprzez media społecznościowe typu Facebook czy Instagram.


Superpolisa w Iławie przy ul. Kościuszki 31 (vis-a-vis szkoły Włodkowic, koło starej policji) jest czynna w godzinach 9:00 - 17:00, od poniedziałku do piątku, a w soboty od 10:00 do 13:00.


W okolicy można wygodnie i bezpłatnie zaparkować. Łatwo dostać się tutaj również środkami komunikacji miejskiej. Bez problemu nasi agenci mogą też umówić się na spotkanie poza normalnymi godzinami pracy.

A jeśli ktoś przebywa na drugim końcu Polski, czy nawet za granicą, to dla nas nie problem, by zdalnie załatwiać sprawy z klientem.


Superpolisa Iława

ul. Kościuszki 31/23
14-200 Iława

Czynne:
od poniedziałku do piątku: 9.00 - 17.00
i w soboty: 10.00 - 13.00.

Ubezpieczenia Superpolisa Iława - śledź aktualności na Facebooku.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAPellet
Artykuł załadowany: 0.3155 sekundy