(Fot. Info Iława.)

Kolejny udany mecz i kolejne zwycięstwo zawodników Szynaka Meble Jezioraka Iława, reprezentantów naszego miasta w I lidze szczypiorniaka. Ich seria domowych meczów bez przegranej dzisiaj powiększyła się do 8 spotkań!

14. kolejka I ligi
Iława, 4 marca
Szynaka Meble Jeziorak Iława - KS Tytani Wejherowo 40-36 (23-16)

Po bardzo wyrównanym początku, gdy gra toczyła się punkt za punkt, Jeziorak Iława około 10. bramki zaczął stopniowo budować nad swoim przeciwnikiem coraz większą przewagę. Do przerwy podopieczni trenera Kamila Kriegera prowadzili aż 7 bramkami (przy stanie 23-16). Co najmniej 4-bramkowe prowadzenie utrzymywali także przez całą drugą połowę. Mecz, który przebiegł pod dyktando gospodarzy, zakończył się ich zasłużonym zwycięstwem 40-36.

Tym samym zawodnicy Jezioraka zrewanżowali się Tytanom za porażkę 30:27, której doznali w październikowym meczu z tym zespołem.

Najskuteczniejszym zawodnikiem był dzisiaj, już po raz kolejny, Karol Cichocki, strzelec aż 10 bramek.

Szynaka Meble Jeziorak Iława: Michał Pająk, Aleksander Kondracki, Paweł Malinski, Jan Dembowski, Jakub Jaworski, Łukasz Kamiński, Kamil Krieger, Łukasz Dobrzański, Adam Załuski, Karol Cichocki, Kacper Cichocki, Patryk Dembowski, Jakub Svanberg, Jakub Minder, Igor Rasztęborski, Marcin Prorok.