REKLAMAYasumi
REKLAMAin meble
wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 marca 2023, 12:43 komentarzy 6

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Policyjny dozór zastosowano wobec mężczyzny podejrzanego o znęcanie się nad partnerką. 

65–latek wszczynał awantury, wyzywał kobietę oraz bił ją po całym ciele. Teraz w ramach środka zapobiegawczego mieszkaniec Iławy będzie musiał stawiać się w jednostce policji, ma nakaz powstrzymywania się od alkoholu, zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną, musi opuścić wspólnie zajmowane mieszkanie, a także informować o swoim wyjeździe, jak i powrocie.

Oficer dyżurny iławskiej policji w minioną niedzielę (05.03.2023 r.) został poinformowany o awanturze w jednym z domów na terenie Iławy. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. 

Okazało się, że 65–latek kolejny raz wszczął awanturę ze swoją partnerką, podczas której ją pobił. Jak ustalili policjanci, mężczyzna miał już wcześniej nakaz opuszczenia mieszkania za swoje zachowanie. Nie poprawił jednak swojego zachowania.

Okazało się, że mieszkaniec Iławy, znajdując się pod działaniem alkoholu, wszczynał awantury, podczas których wyzywał partnerkę słowami wulgarnymi, poniżał ją, a także uderzał rękoma po całym ciele. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o przestępstwie, a zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie iławianinowi zarzutu.


Prokurator Prokuratury Rejonowej w Iławie zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór. Teraz 65–latek będzie musiał stawiać się w jednostce policji, ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej i zakaz kontaktowania się z nią, musi opuścić wspólnie zajmowane z kobietą mieszkanie, a także informować funkcjonariuszy o swoim wyjeździe i powrocie. 


Kodeks karny za fizyczne lub psychiczne znęcanie się nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.


http://www.niebieskalinia.info/


KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

6Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Link 6 2 miesiące temuocena: 38% 

  Moczymorda.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ajjj 5 2 miesiące temuocena: 40% 

  Stary Ulat?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~You 4 2 miesiące temuocena: 43% 

  Damski bokser!! Takich nie lubią za ,,kratami".

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~123 3 2 miesiące temuocena: 38% 

  Oj lubią, lubią..., tylko potem d..a boli.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ja 2 2 miesiące temuocena: 17% 

  Do - NML Garowałeś,że wiesz?! Kiedy wyknajałeś?!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~NML 1 2 miesiące temuocena: 70% 

  Wręcz to nie prawda

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAchełmzyca
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4551 sekundy