REKLAMApluszak
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 marca 2023, 14:54 komentarzy 2

(Fot. Info Iława.)

Aktywny Dzień Kobiet w Iławie. Z okazji swojego święta iławianki przebiegły, przetruchtały i przemaszerowały niespełna 2,5-kilometrowy dystans wokół Małego Jezioraka.

Wszystko w ramach zorganizowanego przez Zespół Szkół im. Stefana Żeromskiego w Iławie happening pod nazwą "Bądź aktywna nie tylko w Dniu Kobiet".

Z okazji obchodzonego 8 marca święta wszystkich pań iławskie liceum zaprosiło dziewczęta i kobiety do wspólnej sportowej aktywności. Zadanie polegało na tym, aby pokonać mierzący około 2,5 kilometra dystans wokół Małego Jezioraka. Można go było przebiec, przetruchtać, przemaszerować... Do udziału zapraszał w imieniu iławskiego LO Robert Szklanny. A na wszystkie przedstawicielki płci pięknej, które zameldowały się na mecie wydarzenia przy Galerii Jeziorak, czekały kolorowe tulipany, wręczane przez licealistów. Trzy pierwsze osoby nagrodził dodatkowo samorząd Powiatu Iławskiego - w jego imieniu Maciej Rygielski wręczył zwyciężczyniom biegu torby pełne upominków.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

"Bądź aktywna nie tylko w Dniu Kobiet". Sportowy happening z okazji 8 marca już za nami.

Ilość zdjęć 79

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Beata 2 ponad rok temuocena: 100% 

    Ta inicjatywa to chyba do młodzieży skierowana bo kobiety pracujące w tym czasie są w pracy, a chętnie może i by wzięły udział...szkoda

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Anula 1 ponad rok temuocena: 100% 

    Bardzo fajna inicjatywa, brawo licealiści.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 1.628 sekundy