REKLAMAfredom
REKLAMAOlszta

Po krótkiej przerwie wraca na gastronomiczną mapę Iławy naleśnikarnia Dżepetto! Tutaj, w samym sercu naszego miasta, wszyscy miłośnicy naleśników posmakują wyjątkowych smakowych kompozycji - tych wytrawnych i tych na słodko. Ale na tym nie koniec pysznych i ciekawych specjałów, które uszykuje dla Was Dżepetto!

Jest tu pysznie i na każde podniebienie.

Naleśnikarnia Dżepetto specjalizuje się w przyrządzaniu specjalnie dla Was fantastycznych naleśników - do wyboru, do koloru farsze słone i słodkie! Ale to nie wszystko. W ich menu znajdziecie także serwowane od serca placki ziemniaczane, z cukinii, burgery, sałatki, naleśnikowe makarony oraz słynne "pancakes".

- Nasze menu jest tak stworzone, aby każdy głodny dobrego smaku wybrał coś dla siebie - mówi właścicielka, Aneta Kowalska. - Warto przy tym dodać, że nasza oferta została poszerzona o boxy - zestawy przekąsek typu finger food, składające się z monoporcji naszych dań: zarówno tych wytrawnych, jak i tych na słodko. Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się na spotkaniach biznesowych, szkoleniach, urodzinach i podczas wielu innych okazji.

Korzystajcie także z kart stałego klienta, dzięki którym za zebrane pieczątki otrzymacie atrakcyjne rabaty oraz z możliwości subskrypcji dań. Jest to rozwiązanie idealne dla osób, które, będąc w pracy, otrzymają zawsze świeży i zdrowy posiłek, jak również dla rodziców dzieci, które wracając ze szkoły, wstąpią do Dżepetto na pyszne naleśniki.

Naleśnikarnia Dżepetto w Iławie - pyszności, które zaspokoją apetyty głodnych smaku!

Ilość zdjęć 7

ZABAWA! ZDOBĄDŹ ZAPROSZENIE DLA CAŁEJ RODZINY

Dzięki uprzejmości Dżepetto możemy zaprosić na obiad "na koszt firmy" całą rodzinę Czytelników! Dania i termin wykorzystania nagrody - do wyboru. Aby wziąć udział w losowaniu prosimy:

  • - na swojej ścianie na Facebooku publicznie udostępnij konkursowy post (tutaj link) ORAZ
  • - opublikuj komentarz pod konkursowym postem - w treści wpisz, jakiego dania z menu naleśnikarni chciałbyś/chciałabyś spróbować. Propozycje znajdziesz w treści artykułu oraz na załączonym poniżej menu.

f

Wyniki podamy za tydzień. Tymczasem zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA - OGŁASZAMY WYNIKI!

Miło nam ogłosić wyniki zabawy. Na rodzinny obiad zapraszamy zwycięzców, którymi tym razem okazali się...

Sylwia, Piotr i Grzegorz Kwietniak.

Gratulacje i smacznego! Termin Waszego rodzinnego obiadu w Dżepetto ustalicie pod numerem telefonu 793 591 415. 

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom zabawy za duże zainteresowanie! Następne niespodzianki i upominki dla Czytelników portalu www.infoilawa.pl już niebawem.


Naleśnikarnia Dżepetto
Iława, ul. Królowej Jadwigi 3A.
Tel. 793 591 415.
Czynne codziennie od 12 do 19 (w poniedziałki od 13).


Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi
Artykuł załadowany: 0.5718 sekundy