REKLAMADawid Kopaczewski 2
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 marca 2023, 10:09

(Fot. GOK Laseczno.)

Gmina Iława kontynuuje już niemal 10-letnią tradycję organizacji w okresie poprzedzającym Święta Wielkanocne charytatywnego kiermaszu.

Możliwość kupienia świątecznej ozdoby, wykonanej ręcznie w szczytnym celu, ale także słodkie specjały i muzyka - IX Gminny Kiermasz Charytatywny odbędzie się 2 kwietnia w Ząbrowie.

Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie, organizator kiermaszu, zaprasza do świetlicy w Ząbrowie w Niedzielę Palmową już od godziny 10:00. O 13:30 rozpoczną się licytacje i koncert.

- Stwórz wielkanocną ozdobę lub stroik świąteczny. Wszystkie prace zostaną wystawione na kiermaszu, a całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na cel charytatywny - zachęca GOK.

Najpiękniejsze prace zostaną nagrodzone, a konkurs plastyczny skierowany jest zarówno do dzieci, jak i do młodzieży i osób dorosłych.

Podczas koncertu będą oferowane słodkie specjały świąteczne.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAogłoszenie

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4741 sekundy