REKLAMAgorczyca
REKLAMAgolebi dwor2

(Fot. Patryk Duński MMA Fighter.)

Jest to już druga przed galą FEN 45: TAURON Fight Night zmiana rywala fightera z Iławy Patryka Duńskiego. Reprezentujący iławskiego Arrachiona zawodnik ostatecznie zmierzy się z Magomedem Tsitsaevem, mieszkającym w Polsce 33-letnim Czeczenem.

REKLAMAMateusz szauer

Zmiana dokonuje się w ostatniej chwili przed walką. Organizatorzy gali FEN 45 informację na ten temat podali 9 marca, a zatem na zaledwie dwa dni przed wydarzeniem. Przyczyną jest kontuzja Karomatullo Sufieva, 28-letniego reprezentanta Niemiec, z którym miał zmierzyć się Duński.

Co zatem wiadomo o nowym rywalu zawodnika iławskiego Arrachiona?

Magomed Tsitsaev to 33-letni zawodnik pochodzenia czeczeńskiego mieszkający w Polsce. W przeszłości wywalczył brązowy medal mistrzostw Austrii w zapasach w stylu wolnym. Jego amatorski rekord to 10 zwycięstw i 3 porażki. W Ząbkach Tsitsaev zadebiutuje na zawodowstwie.

Z kolei Patryk Duński z Iławy, jak przypominają organizatorzy sobotniej gali, ze znakomitej strony pokazał się podczas gali FEN 39, kiedy w 1. rundzie pokonał przez TKO Krzysztofa Dobrzyńskiego. Chwilę później wygrał przez TKO z Wojciechem Kawą. Również w Ostródzie w spektakularny sposób znokautował w 17. sekundzie walki Kamila Łebkowskiego podczas FEN 35. W czerwcu 2019 roku pokonał przez poddanie Macieja Kalicińskiego, wcześniej w premierowej odsłonie znokautował Davita Karapetiana.Sobotni pojedynek Duńskiego z Tsitsaevem odbędzie się w limicie do 72 kilogramów. Transmisja na antenie Polsat Sport Fight i Super Polsatu; początek o godzinie 19:00.Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAgorczyca

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAhulo1
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMALuxbud
REKLAMAOrzechowska
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3576 sekundy