REKLAMAPluszak
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 marca 2023, 09:02 komentarzy 3

(Fot. GOK Laseczno.)

W minioną sobotę w Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie miało miejsce szczególne wydarzenie kulturalne. Okazją były gminne obchody Dnia Sołtysa oraz koncert z okazji Dnia Kobiet. Do Laseczna przybyli liczni goście.

W gościnnej sali widowiskowej ośrodka pojawili się sołtysi i radni gminy Iława, mieszkańcy Laseczna i gminy, lokalni samorządowcy. Przybyłych gości powitał gospodarz wydarzenia Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. W swoim wystąpieniu podkreślił rolę sołtysów i ich zaangażowanie w pracę na rzecz lokalnej społeczności. Złożył również życzenia wszystkim paniom z okazji obchodzonego niedawno ich święta.

Później głos zabrali zaproszeni goście, m.in. poseł Zbigniew Ziejewski, który złożył sołtysom życzenia oraz obiecał zorganizowanie dla nich wycieczki do Sejmu RP. Z okazji swojego święta sołtysi otrzymali z rąk wójta Harmacińskiego drobne upominki oraz listy gratulacyjne.

Następnie odbył się koncert duetu Grzegorz Tyszkiewicz i Krzysztof Szmytke. Artyści wykonali standardy muzyki polskiej i światowej, m.in. piosenki Czerwonych Gitar, Marka Grechuty, Franka Sinatry, Leonarda Cohena. Nie zabrakło również gorącej kawy i pysznego ciasta.

UG Iława/red. kontakt@infoilawa.pl.

Dzień Sołtysa w gminie Iława.

Ilość zdjęć 33

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAgeodeta

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Czytelnik 3 ponad rok temuocena: 100% 

  W takim dniu należałoby się poważnie zastanowić nad działaniami niektórych, czy rzeczywiście są to osoby prospołeczne.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~żelazo 2 ponad rok temuocena: 80% 

  Jak dobrze być sołtysem. Tym bardziej, że rząd zapowiada dodatki emerytalne ( 300zł ) dla sołtysów, którzy pełnili te funkcje co najmniej 2 kadencje.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jon bondzowi 1 ponad rok temuocena: 77% 

  lansik, lansik, lansik................

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAKOMA
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.1756 sekundy