REKLAMAPluszak
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 marca 2023, 14:25
Era Park Handlowy Iława będzie największym tego typu obiektem w naszym mieście.

Era Park Handlowy Iława będzie największym tego typu obiektem w naszym mieście.

23 marca Iława wzbogaci się o największy w okolicy park handlowy należący do sieci Era Park. Otwarcie zaplanowano na godzinę 9.00.  

Na powierzchni ponad 7 tysięcy metrów kwadratowych znajdzie się kilkanaście salonów popularnych marek, w tym kilka debiutujących w Iławie. 

Swoje pierwsze sklepy w mieście otworzą: market spożywczy ALDI, Action, Sinsay, Deichmann oraz Verona - salon jubilerski należący do YES. 

Ponadto w Era Parku klienci zrobią zakupy w sklepach następujących marek: Cropp, House, Pepco, Rossmann, Martes Sport, Neonet, Salon Mody Męskiej, InMedio oraz Cukiernia Raszczyk. 

- Oferta Era Parku Handlowego została dobrana tak, aby zapewnić odwiedzającym komfortowy dostęp do bogatej bazy różnorodnych produktów oraz poszerzyć lokalne możliwości zakupowe - podają przedstawiciele Ery. - Wraz z otwarciem kompleksu zaplanowano wiele atrakcji dla dzieci oraz ciekawe konkursy z nagrodami. Ponadto nasze salony przewidują dodatkowe rabaty na zakupy - dodają.


Era Park Handlowy to nowoczesny obiekt, który zapewni komfortowe warunki dla codziennych zakupów. Dla klientów przewidziano wygodny parking z około 230 miejscami bezpośrednio przy wejściach do sklepów oraz wygodne dojazdy zarówno z ulicy Ziemowita, jak i z Alei Jana Pawła II. 


Era Park Handlowy Iława zaprasza na otwarcie kompleksu już 23 marca od godziny 9:00.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAKOMA
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3635 sekundy