REKLAMAAldortax
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 marca 2023, 11:56 komentarzy 2

(Fot. materiały policji, zdjęcie ilustracyjne.)

"Podchmielony" kierujący volkswagenem, nietrzeźwy kierujący nissanem i kompletnie pijany rowerzysta - to bilans ostatnich drogowych interwencji policjantów w powiecie iławskim.

Pierwszego z mężczyzn zatrzymali policjanci w środę (15.03.2023 r.), kilka minut po godzinie 10:00, ponieważ mężczyzna nie miał włączonych świateł mijania i zapiętych pasów bezpieczeństwa. W trakcie czynności okazało się, że kierujący nissanem 53-latek jechał samochodem pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 1,5 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańcowi gminy Zalewo prawo jazdy.

Natomiast w gminie Iława podczas obchodu rejonu służbowego policjant zauważył kierującego rowerem, który miał problem z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy. Funkcjonariusz zatrzymał mężczyznę do kontroli. Okazało się, co było przyczyną takiego zachowania 27-latka. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 3,3 promila alkoholu!

Tymczasem w czwartek (16.03.2023 r.), kilka minut po godzinie 3:00 w Lubawie, policjanci zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem. Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę, sprawdzili go w policyjnych systemach oraz skontrolowali jego stan trzeźwości. Okazało się, że 24-latek kierował samochodem, mając 0,4 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy.

Na podstawie informacji KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAikea

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Paulo 2 11 miesięcy temuocena: 71% 

    Co to za głupie pytanie, to jakby się zapytać kto im pozwolił pić?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~xaq 1 11 miesięcy temuocena: 27% 

    Kto im sprzedał alkohol?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4568 sekundy