REKLAMAzoomi
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 marca 2023, 10:21 komentarzy 4

(Fot. materiały prasowe.)

To miejsce, w którym lokalni producenci i sprzedawcy zdrowej żywności spotkają się z konsumentami oczekującymi produktów rolno-spożywczych wysokiej jakości - mówią o hali targowej "Mój Rynek", nowym obiekcie pobudowanym w Bratianie, przedstawiciele jej właściciela, gminy Nowe Miasto Lubawskie.

Huczne otwarcie obiektu (z Iławy to 20 km) zaplanowano na tę sobotę, 18 marca. 

Tego dnia hala będzie czynna od godziny 7:00, a uroczystość oficjalnego przecięcia wstęgi zaplanowano na godzinę 11:00. Samorząd nowomiejskiej gminy organizuje nawet bezpłatny transport - autobusy będą dowozić mieszkańców zarówno z miejscowości na terenie gminy wiejskiej, jak i z Nowego Miasta Lubawskiego.

- Tak wygląda nowoczesne oblicze targowiska. Zapewniamy komfortowe warunki przez cały rok - zarówno dla konsumentów, jak i wystawców - mówi zadowolony z efektów gminnej inwestycji Wójt Gminy Nowe Miasto Lubawskie Tomasz Waruszewski, zapowiadając "szeroki asortyment w atrakcyjnych cenach".

Swój udział w inauguracyjnym handlowaniu zapowiedzieli wystawcy produkujący wędliny i inne wyroby mięsne, przetwory owocowo-warzywne, pieczywo, soki, octy i zakwasy, suszone owoce i mieszanki do naparów, wegańskie pasty do pieczywa, czy rzemieślnicze sery.

Hala targowa będzie czynna w każdą sobotę od godziny 7.00 do 15.00. 


Całoroczny budynek wybudowano na ulicy Olsztyńskiej w Bratianie, przy drodze krajowej nr 15 i dawnym dworcu kolejowym. Obiekt jest skomunikowany bezpośrednio z "krajówką", a także z ciągiem pieszo-rowerowym. To 29 stanowisk handlowych o łącznej powierzchni ponad 500 m2.


Red. kontakt@infoilawa.pl.
Wideo: Gmina Nowe Miasto Lubawskie.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAgeodeta

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Zygi 4 ponad rok temuocena: 100% 

  Szkoda, że z Iławy nie można dojechać ścieżką rowerową.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Grażyna 3 ponad rok temuocena: 83% 

  Z Iławy to tylko rzut kartoflem.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Magda 2 ponad rok temuocena: 100% 

  Super, wspieranie lokalnych wytwórców i zwiększanie świadomości tego, co jemy. Będę odwiedzać !

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Noja 1 ponad rok temu

  Jak nam wdrożą miasta 15-minutowe to poza strefę nie wyjedziesz tylko będziesz kupować mąkę z robaków w lokalnym międzynarodowym sklepiku osiedlowym lub markecie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAKOMA
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3646 sekundy