REKLAMAprofi
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 marca 2023, 08:45

(Fot. organizator.)

To już kolejny raz, gdy mieszkańcy Susza pokazali, że mają wielkie serca i chęć niesienia pomocy. Podczas sobotniej akcji charytatywnej zorganizowanej dla 8-miesięcznej Zosi Anders z Prabut, udało się zebrać ponad 10 tysięcy złotych!

Z inicjatywą organizacji charytatywnego turnieju piłki nożnej wyszli rodzice Unii Susz, poproszeni o pomoc przez opiekunów małej Zosi, cierpiącej na zespół wad wrodzonych, w tym poważne wady serca. Dziewczynka potrzebuje wycenionej na około 700 tysięcy złotych operacji w Paley European Institute!


W Suszu potrzebująca wsparcia rodzina mogła liczyć na serdeczny odzew.


- Zebraliśmy kwotę 10 295,98 zł. Kwota w całości zostaje przekazana na konto siępomaga.pl - podaje szczegóły jedna z organizatorek, Karolina Matuszczak. - Kierujemy wielkie podziękowania do wszystkich darczyńców i wszystkich przybyłych na imprezę. Dziękujemy za piękny gęsty ze strony rodziców dzieci z klubu Jeziorak Iława - osobistą zbiórkę i przekazanie pieniążków dla Zosi - dodaje.

Turniej był adresowany do trenujących w Unii Susz dzieci z roczników 2014 i 2015. Zagrały także dzieci z klubów z Iławy, Dzierzgonia, Prabut, Ząbrowa, Łasina, Węgrowa i Mszanowa.

Niezawodny Pan od waty cukrowej.

Kochane "nowe ciocie Zosi" z KGW Merynos.

Oczywiście nie zabrakło harcerzy z 17. Suskiej Drużyny Harcerskiej.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: organizator.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9205 sekundy