REKLAMAMichał Młotek
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 marca 2023, 13:39 komentarzy 4

(Fot. archiwum organizatora.)

W mediach społecznościowych nadchodzącym motocyklowym powitaniem wiosny jest zainteresowanych już ponad 800 osób. A ilu miłośników dwóch kółek zawita nad jezioro Łabędź w Nowej Wsi koło Iławy na wspólne, tradycyjne topienie marzanny? Przekonamy się już w nadchodzącą sobotę, 25 marca.

Swój udział w imprezie zapowiadają motocykliści nie tylko z Iławy i gminy Iława, ale też z Lubawy i gminy Lubawa, Sztumu, Olsztynka, Kwidzyna, Miłomłyna, Elbląga, Grudziądza, Ostródy, Brodnicy, a nawet podlaskiej Hajnówki. Pod Iławą będziemy więc mieli prawdziwą motocyklową integrację regionów! Wszystko pod patronatem medialnym portalu www.infoilawa.pl.

Nad jezioro Łabędź w Nowej Wsi koło Iławy zaprasza grupa Team Xtreme na czele z Dariuszem Ziółkowskim z Iławy. Czego mogą spodziewać się uczestnicy?

Nasza Motomarzanna to cykliczna impreza motoryzacyjna, podczas której symbolicznie palimy marzannę, żegnając zimę i witając wiosnę i nowy sezon. Na miejscu będzie na Was czekać ciepły catering oferowany przez karczmę, a także liczne konkursy z nagrodami od naszych sponsorów i partnerów wydarzenia. Będzie również możliwość noclegu po zaplanowanej na wieczór integracji.

Jakie dokładnie atrakcje, konkursy i nagrody będą czekać na wyczekujących otwarcia nowego sezonu motocyklistów, sprawdzajcie na bieżąco na tym wydarzeniu na Facebooku.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAPellet
REKLAMAogłoszenie

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Alex 4 ponad rok temuocena: 100% 

  A Mażany nie wrzuca do rzeki żeby odpłynęła a w jeziorze gdzie ma odpłynąć chore

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~driver 3 ponad rok temuocena: 71% 

  sezon dawców organów do przeszczepu uważam za otwarty

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~DawcaOrgazmów 2 ponad rok temuocena: 50% 

  Co roku ten sam komentarz. Proszę o trochę awangardy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Sylwek 1 ponad rok temuocena: 50% 

  czy będzie przejazd motocykli przez miasto?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4339 sekundy