REKLAMApluszak
REKLAMAinkubator
wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 marca 2023, 15:01

Już 23 marca o godz. 9:00 odbędzie się otwarcie sklepu NEONET w Iławie znajdującego w parku handlowym Era Park, przy Alei Jana Pawła II 10. Tego dnia na klientów czekać będą atrakcyjne rabaty. 

Otwarcie elektromarketu NEONET w parku handlowym Era Park to efekt relokacji dotychczasowego punktu znajdującego się przy ul. Niepodległości 4b w Iławie. Powierzchnia handlowa nowego salonu wyniesie aż 444 mkw. i będzie charakteryzować się przestronnym wnętrzem, rozbudowaną strefą ekspozycji produktów i nowoczesnymi rozwiązaniami, umilającymi zakupy. W porównaniu z poprzednią lokalizacją będzie to o ponad 100% więcej przestrzeni.

Wygodne zakupy w nowym salonie 

Park handlowy Era Park u zbiegu ulicy Ziemowita i Alei Jana Pawła II będzie największym obiektem tego typu w Iławie. Jego powierzchnia wyniesie ponad 7 tys. mkw. i znajdzie się w nim 20 lokali usługowych, m.in.: Action, Pepco, Aldi, House, Martes Sport, Deichmann, Rossmann i Sinsay. W pobliżu ulokowane są także takie punkty jak restauracja McDonald’s, stacja paliw Orlen, przedszkole, czy salon fryzjerski. Park handlowy będzie znajdował się poza centrum, jednak wygodny dojazd do salonu zapewni klientom biegnąca przez miasto droga krajowa numer 16. Z kolei na zmotoryzowanych odwiedzających czeka parking na około 230 miejsc postojowych. 

– Relokacja salonu NEONET w Iławie pozwoli nam jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby zakupowe mieszkańców miasta i okolic. Nowy sklep jest przede wszystkim znacznie większy od naszego dotychczasowego salonu. Dodatkowo został dostosowany do najnowszych standardów sieci, a także posiada jeszcze lepszą ekspozycję. Tym samym daje klientom wygodny dostęp do szerokiej oferty elektroniki użytkowej. Lokalizacja w nowym parku handlowym pozwoli natomiast mieszkańcom miasta na dokonywanie wygodnych i kompleksowych zakupów w jednym miejscu – mówi Adam Piotrowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży w NEONET.

NEONET przy ul. Alei Jana Pawła II 10 będzie także realizował zamówienia ze sklepu online – poprzez system „odbiór za godzinę”. Nowy sklep będzie funkcjonował od poniedziałku do soboty w godzinach 9-20, a także w niedziele handlowe w godzinach 10-18.

Na czas ponownego otwarcia marka NEONET zaplanowała specjalne promocje oraz atrakcje dodatkowe dla odwiedzających. Już 23 marca pierwszych 10 Klientów otrzyma bon o wartości 100 zł, a na kolejnych 40 Klientów będzie czekał bon o wartości 50 zł. Dodatkowo dla 100 Klientów, którzy dokonają zakupu dużego AGD lub telewizora powyżej 40 cali, usługa transportu z wniesieniem w granicach miasta wyniesie tylko złotówkę. Natomiast żeby umilić zakupy w sklepie, wszystkim odwiedzającym nowy punkt będzie serwowana aromatyczna kawa.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi
Artykuł załadowany: 0.3962 sekundy