REKLAMAT-mobile
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 marca 2023, 09:11 komentarzy 4

(Fot. archiwum szkoły.)

W pierwszy dzień wiosny iławskie liceum zorganizowało dzień otwarty, podczas którego uczniowie szkół podstawowych mogli poznać ofertę edukacyjną szkoły. 

Każdy z oferowanych profili zorganizował stoisko, do którego młodsi koledzy mogli podejść, zapoznać się ze szczegółami nauki i porozmawiać ze starszymi kolegami na temat szkoły. 

Poza prezentacją profili uczniowie mogli wziąć udział w doświadczeniach chemicznych czy pokazach fizycznych. Ciekawym urozmaiceniem okazały się spotkania humanistyczne, podczas których ósmoklasiści mogli wysłuchać następujących wykładów: „Okolice Żeromka na starych mapach i pocztówkach”, „Co z tą łaciną?” oraz wykładu laureata Olimpiady Historycznej pod tytułem „Rozpad ZSRR i Jesień Ludów”. Fani matematyki odnaleźli coś dla siebie w sali z łamigłówkami matematycznymi, kostką rubika i szachami. Nie zabrakło także akcentu językowego związanego z Dniem Świętego Patryka i gry „terenowej”, podczas której każdy gość Żeromka mógł jeszcze lepiej zapoznać się ze szkołą. Na sali gimnastycznej odbył się turniej trójek koszykarskich. Miła i przyjazna atmosfera towarzyszyła każdemu, kto zdecydował się w ten sposób spędzić pierwszy dzień wiosny.

REKLAMAgeodeta

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~1 klasa 4 ponad rok temuocena: 0% 

  Nie polecam tej szkoły :D

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~1 klasa 3 ponad rok temu

  bo nie pszepuścili mnie do drugiej klasy (płacz i hlipanie). I uczyć sie kazali, no świry jakieś ..

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Koko 2 ponad rok temuocena: 100% 

  Powiadam wam, zebyście uczyli się łaciny, łatwy język jesli masz już w głowie niemiecki. Potem poleci: hiszpanski, portugalski. Nieco ruska też się przyda. Nie bądźcie tępi jak pisał Mickiewicz: "Takie widzi świata koło jakie tempymi zakraśla oczy" bądżcie warci więcej...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~bolo 1 ponad rok temuocena: 25% 

  co ty, curva, wiesz o łacinie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAKOMA
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4578 sekundy