ZDZ
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 marca 2023, 11:21 komentarzy 2

(Fot. archiwum ICK.)

Film "Wszystko wszędzie naraz", zdobywcę aż 7 statuetek na ostatniej oscarowej gali, a także obraz "IO", polskiego pretendenta do Oscara, będzie można zobaczyć na dużym ekranie w Iławie.

Gala oscarowa już za nami, ale... przed nami oscarowe seanse  w Kinie "Pasja".

- Chcemy serdecznie zaprosić naszych widzów do obejrzenia na dużym ekranie dwóch filmów, które pojawiły się podczas tegorocznego rozdania Nagród Akademii Filmowej - podaje Kinoteatr "Pasja" w Iławie.


29 marca o godzinie 19:30 będzie można zobaczyć "Wszystko wszędzie naraz" - zdobywcę 7 Oscarów. "Pasja" wyświetli wersję filmu wzbogaconą o dodatkowe materiały – wyselekcjonowane przez reżyserski duet Daniel Kwan/Daniel Scheinert i niedostępne nigdzie poza salą kinową.

Natomiast 30 marca o godzinie 18:30 "Pasja" pokaże "IO", polskiego kandydata do Oscara, film wyreżyserowany przez Jerzego Skolimowskiego.


- Seanse odbywają się w ramach cyklu Kino Konesera, dlatego bilety możecie nabyć w atrakcyjnej cenie 15 zł. Do zobaczenia w kinie - zaprasza iławski kinoteatr.

Poniżej do obejrzenia trailery.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Wideo: materiały prasowe.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Filp Mosz 2 ponad rok temuocena: 71% 

    Takie seanse powinny być organizowane przynajmniej kilka razy w miesiącu. Maratony plus retrospekcje. Przeglądy i kino niszowe. Klasyki. Wstyd że same bajki i bzdury są puszczane od kilku lat. Wyjątkowy ignorant zarządza tym kinem i do tego szkodnik gdyż młodzi nie rozwijają swojej wiedzy filmowej. Brak przewodnika osoby, która by zaraziła młodzież filmem. Nie mają szans z dzieciakami z większych miast.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~melancholik 1 ponad rok temuocena: 100% 

    W stu procentach popieram. Może jakaś petycja, list otwarty do zarządcy kina? Na razie pozostaje wyjazd do kina studyjnego w Olsztynie, piękne filmy tam grają.

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4433 sekundy