REKLAMAPluszak
REKLAMAWybory 2024
wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 marca 2023, 13:06 komentarzy 2

(Fot. Info Iława.)

Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie świętuje nadejście wiosny na wesoło. Zabawy z przymrużeniem oka, szkolna oscarowa gala i "talent show" - dzisiaj wszyscy, i uczniowie, i nauczyciele, zgromadzeni w sali gimnastycznej "Mechanika" bawią się świetnie.

Iławski "Mechanik" przywitał wiosnę. Szkolna impreza "na wesoło" w obiektywie.

Ilość zdjęć 56

Takie wspólne witanie wiosny to już w iławskim "Mechaniku" tradycja. Stało się jej zadość także w tym roku, a program imprezy wypełniły m.in. kreatywne i zabawne konkursy. Wybierano najsmaczniejsze ciasto, ale też najładniejszą marzannę, najcelniejszą fraszkę o szkole, najbardziej utalentowaną klasę i najlepsze klasowe przebranie. To konkursy skierowane do uczniów, natomiast nauczyciele mogli się poczuć niczym gwiazdy na oscarowej gali. To wszystko za sprawą pomysłu uczniów na nagrodzenie swoich pedagogów statuetkami w różnych kategoriach: od "Sokolego oka" przez "Złote lusterko" (dla najbardziej stylowej nauczycielki) po szkolne "Oskary" za dyscyplinę i dowcip.

"Mechanik" po raz kolejny pokazał, że jest dobrze zintegrowaną szkolną społecznością, która potrafi się razem świetnie bawić! Więcej na zdjęciach i nagraniu.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

 

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Pierwszak 1 ponad rok temuocena: 50% 

    Było świetnie! Za rok powtórka:)

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.9322 sekundy