REKLAMAPluszak
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 marca 2023, 14:24

Wyjątkowe zaproszenie ma dla wszystkich miłośników orientalnych kulinarnych doznań Restauracja Brasserie w 5-gwiazdkowym Grand Hotelu Tiffi w Iławie. 

Zaprasza Was na 4-daniową kolację degustacyjną przygotowaną przez szefową sekcji tajskiej, Napath.

To będzie prawdziwa kulinarna podróż! Smakowite spotkanie z autentycznymi specjałami tajskiej kuchni rozpocznie się od przystawki - Brasserie zaserwuje spring rollsy z krewetkami. Później rozsmakujecie się w wybranej orientalnej zupie, a rozbudzone apetyty na więcej zaspokoi danie główne - tutaj do wyboru będą różne wersje słynnego i uwielbianego dania pad thai, ale też wołowa polędwica z nerkowcami albo niepowtarzalny halibut w czerwonym curry. "Wisienką na torcie" kulinarnych doznań będzie deser w postaci tapioki z mlekiem kokosowym i melonem.  

- Przygotowaliśmy także kartę koktajli, win i napojów, które doskonale uzupełnią doznania podczas degustacji - zapowiada restauracja.


Cena menu (kolacja degustacyjna): 199 zł.
Oferta z winepairing: 299 zł.
Środa, 29.03.2023.
Rezerwacja: 89 651 98 87
.


Zapraszamy!
Do zobaczenia w Grand Hotelu Tiffi.

PODWÓJNE ZAPROSZENIE DLA CZYTELNIKÓW PORTALU

Jedno podwójne zaproszenie na kolację degustacyjną - dzięki uprzejmości Grand Hotelu Tiffi - przekażemy w zabawie skierowanej do Czytelników portalu www.infoilawa.pl. Co zrobić, aby wziąć udział w losowaniu?

  • Na swojej ścianie na Facebooku publicznie udostępnij konkursowy post (tutaj link) ORAZ
  • w komentarzu pod konkursowym postem wpisz lub oznacz osobę, którą zaprosisz na kolację.

g

Zapraszamy Czytelników do udziału w zabawie i życzymy powodzenia! Wyniki znajdziecie w aktualizacji tego artykułu oraz na naszym Facebooku w nadchodzący wtorek - w przeddzień kolacji.

AKTUALIZACJA - WYNIKI

Miło nam ogłosić wyniki zabawy. Szczęście tym razem uśmiechnęło się do...

Marioli Betlejewskiej,

która zdobywa podwójne zaproszenie na pyszną tajską kolację degustacyjną :-). Już teraz życzymy udanego wieczoru, a w celu odebrania zaproszenia prosimy skontaktować się bezpośrednio z restauracją pod numerem telefonu 89 651 98 87. 

Dziękujemy też wszystkim uczestnikom zabawy za bardzo duże zainteresowanie. Życzymy szczęścia przy okazji kolejnych konkursów, a te na infoilawa.pl znajdziecie już niedługo :-).
 

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAKOMA
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2574 sekundy