REKLAMApluszak
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 marca 2023, 08:47 komentarzy 7

(Fot. Info Iława.)

Jedna osoba poszkodowana, zabrana przez ratowników do szpitala - to bilans dzisiejszego porannego wypadku drogowego, do jakiego doszło na drodze wylotowej z Iławy w kierunku Katarzynek i Radomna.

Służby wezwano na miejsce tego zdarzenia przed godziną 8:00 w sobotę, 25 marca. Okazało się, że wypadkowi na ulicy Wojska Polskiego, w odległości około 100 metrów za wiaduktem kolejowym, uległ osobowy seat, którym podróżowała tylko kierująca.

Kobieta podczas jazdy z nieznanej na razie przyczyny straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo. Siła uderzenia musiała być duża - świadczy o tym fakt, że akumulator i maska rozbitego pojazdu leżą po drugiej stronie drogi; siła uderzenia wyrwała też z pojazdu silnik.

Poszkodowana została zabrana do szpitala karetką pogotowia.

Interwencja strażaków na miejscu zdarzenia także dobiegła już końca. Natomiast pracują tu nadal policjanci, wyjaśniając przyczynę i okoliczności zdarzenia.

AKTUALIZACJA

Bardziej szczegółowe informacje na temat porannego zdarzenia podała nam st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Iławie:

W dniu 25 marca 2023r. w Iławie przy ul. Wojska Polskiego 25-letnia kierująca samochodem osobowym marki Seat, jadąc od Radomna w kierunku Iławy, nie dostosowała prędkości jazdy do warunków ruchu, zjechała na prawe pobocze drogi, a następnie na lewe pobocze drogi i wjechała w obszar leśny, uderzając lewą stroną pojazdu w drzewo. Kobieta niestety nie uniknęła obrażeń.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAgeodeta
REKLAMAPellet

7Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Mark 7 ponad rok temu

  Bez przesady. Zdarzenie miało miejsce zaraz na wylocie. Prosty odcinek drogi. Czy przyczyną miała by być zła nawierzchnia ?Nawet nie zdążyła się rozpędzić aby doprowadzić auto do takich zniszczeń. Po kolei sprawdzić stan rocznik opon i .... czy nie był w tym czasie używany telefon. Co jest nagminne przez właśnie kobiety w czasie jazdy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Boomer 6 ponad rok temu

  Na tiktoku nie nauczyli jak bezpiecznie samochód prowadzić??

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Slodziak 5 ponad rok temuocena: 100% 

  Na prostej drodze pewnie z NML nic dziwnego ciekawe skąd ma prawo jazdy szok..

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~xv 4 ponad rok temuocena: 20% 

  Ze są straszne dziury, ale trzeba bardzo zwolnić i tyle zaś ta KOBIETA leciała tym gratem by silnik wyskoczył. samochód składanka. dzisiaj każda osoba chce mieć samochód. ale należy przepisy zachować i ostrożność. Ostatnio często odstepy są zerowe. kto tych ludzi uczy. słyszałem o łapówkach na egzaminach...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~uht5 3 ponad rok temuocena: 100% 

  ulica ich uczy

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Aska 2 ponad rok temuocena: 50% 

  Wcale się nie dziwię. Może ktoś wziąłby się za tą drogę? Dziura na dziurze a w jednym miejscu zaraz za Iława dosłownie już krater na środku drogi się robi . Zdrowia dla pani

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Link 1 ponad rok temuocena: 88% 

  Dziurawa nawierzchnia i brawura no i efekty widać szkoda trza było wolniej. Zdrowia i rozsądku życzę

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5112 sekundy