REKLAMAMOS
REKLAMApluszak
wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 kwietnia 2023, 12:31 komentarzy 13

(Fot. materiały prasowe.)

Występował m.in. na Sylwestrze Szczęścia z Polsatem, a tego lata wystąpi... w Kisielicach. Burmistrz tego miasta zaprosił na tegoroczne gminne święto m.in. Danzela, belgijską gwiazdę muzyki dance. Wystąpi też jeden z czołowych polskich raperów, O.S.T.R. 

- Pierwszy raz do Kisielic przyjedzie gwiazda zagraniczna - ogłosił Burmistrz Rafał Ryszczuk, który początkowo z tej sprawy zrobił... primaaprilisową zabawę.

50 Cent, Scooter i Danzel - tych artystów wymienił w swoim wpisie z 1 kwietnia Rafał Ryszczuk, dając do zrozumienia, że jeden ze wskazanych wykonawców faktycznie przyjedzie na tegoroczne Dni Kisielic.

To... Danzel, okazało się następnego dnia.

- Oprócz niego wystąpi raper sklasyfikowany na czołowym miejscu listy najlepszych polskich wykonawców tego rodzaju muzyki. Szczegóły niebawem. Już dziś zapraszam, 17-18 czerwca - ogłosił burmistrz Kisielic.

Dodajmy, że pierwsza zagraniczna gwiazda Dni Kisielic to dobrze znany w Polsce belgijski piosenkarz wykonujący muzykę taneczną. 31 grudnia 2021 wystąpił na Sylwestrze Szczęścia z Polsatem, gdzie zaśpiewał piosenkę „Shallow” wraz z Eweliną Lisowską. W 2022 zwyciężył w finale szesnastej edycji polsatowskiego programu rozrywkowego "Twoja twarz brzmi znajomo". Jego największe przeboje to „Pump It Up!”, który przyniósł mu rozgłos w 2004 roku, stając się hitem europejskich dyskotek oraz „You Spin Me Round” z 2008.

A zapowiadany raper to, jak się okazało po uchyleniu kolejnego rąbka tajemnicy, O.S.T.R., czyli Adam Andrzej Ostrowski, ur. 15 maja 1980 r. w Łodzi polski freestyle’owiec, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku. Pięciokrotny laureat „Fryderyka”.


Kisielice to już kolejne miasto z powiatu iławskiego, które stopniowo odsłania swoje rozrywkowe karty na wakacje 2023. Co jeszcze wiemy o lokalnej ofercie muzycznej na nadchodzące lato? W Iławie, na Soundlake Festivalu, wystąpią m.in. Vito Bambino i Artur Rojek. Muzyczną gwiazdą Susz Triathlonu będzie Ørganek, zespół Tomasza Organka, a na Dniach Susza pojawi się m.in. Dawid Kwiatkowski.


Red. kontakt@infoilawa.pl.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATom-bet

13Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~koncert na 102 13 miesiąc temuocena: 67% 

  jeszcze tylko Zenka załatwią i Eleni i będzie super

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ewa 12 miesiąc temuocena: 64% 

  Kisielicace się zmieniły i zmieniają na dobre czy wy tego nie widzicie, drogi,świetlicę odnawiane w całej gminie,oświetlenia,park, czystość dużo by można wymieniać a co było wczesniej?. Panie Burmistrzu super oby tak dalej.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ewa 11 miesiąc temuocena: 70% 

  Co ty za głupoty piszesz, w jakim urzędzie ja pracuje? A 83 % poparcia w wyborach dał burmistrzowi urząd, bo zatrudnia 2500 ludzi hehe. Włącz myślenie pusty panie v

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~v 10 miesiąc temuocena: 45% 

  Musisz pracować w urzędzie Ewa, że tak chwalisz burmistrza. Tam go wszyscy chwalą, bo muszą. Drogi dziurawe, świetlice z pieniędzy państwowych, czysto tylko gdzie, ślepa jesteś czy nie spacerujesz po Kisielicach. Kisielice wymarły i wyglądają gorzej, jak nie jedna wieś.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kisieliczanin 9 2 miesiące temuocena: 80% 

  Do wszystkich co mają ból dupu o kasę na wóz strażacki w Goryniu. A kogo kur*a obchodzi Goryń?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do ~Kisieliczanin 8 miesiąc temuocena: 67% 

  Mnie np. nie interesują wiochy i co sie tam u was dzieje. Macie obory, chlewnie, stajnie, stodoły, to zajmijcie sie pracą tam a nie wylewaniem żali w nternecie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kik 7 miesiąc temuocena: 100% 

  burmistrza zapewne obchodzi

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~będzie się działo 6 2 miesiące temuocena: 100% 

  najważniejsze , że będzie Al Bano i Romina

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~cyk 5 2 miesiące temuocena: 39% 

  A ile to będzie kosztować ? Nie ma innych potrzeb !!!!!! drogi chodniki dziura na dziurze już nie mówiąc o wyglądzie Kisielic. Ten Burmistrz to tylko imprezki balangi. Czy mieszkańcy tego nie widzą za podatników pieniądze

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~j uv 4 2 miesiące temuocena: 100% 

  Do kastrat - Kamila T. - a skąd ty masz takie krzywe info? Zobacz na Biuletyn Informacji Publicznej, to właśnie gmina ogłosiła przetarg na zakup tego samochodu, to jak nie ma kasy? Pod blond czupryną masz trochę mózgu?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~_ 3 2 miesiące temuocena: 100% 

  lEJEK STAŃ ZA ROZUMEM JEDNAK JUŻ

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Katra 2 2 miesiące temuocena: 25% 

  Na auto dla straży z Gorynia to nie ma kasy. Po ludziach zbierają

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Twój nick 1 2 miesiące temuocena: 86% 

  ale fajnie w końcu dobra impreza, można by się cieszyć ale nie lepiej mieć ból dupy o dziurę w drodze. idź się pobaw i wyluzuj

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMABratian
REKLAMASzkoła2
Artykuł załadowany: 0.4098 sekundy