REKLAMAfredom
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 kwietnia 2023, 16:52 komentarzy 33

(Fot. Archiwum własne.)

Już możemy zdradzić, jakie gwiazdy wystąpią podczas tegorocznych koncertów na Dniach Iławy!

- Są to artyści, których wymienialiście w naszych sondażach, gdy pytaliśmy: "Jaką gwiazdę chcesz zobaczyć na scenie podczas Dni Iławy w 2023 roku?" - podaje Iławskie Centrum Kultury.

Miło nam obwieścić, że będziemy gościli:

 • Agnieszkę Chylińską,
 • Grzegorza Hyżego,
 • Michała Szczygła.

f

Koncerty odbędą się w niedzielę, 9 lipca 2023 r. od godz. 19:00 na boisku przy stadionie miejskim.

Zgodnie z zapowiedziami ICK wprowadza odpłatność:

 • - bilety z Iławską Kartą Mieszkańca - 5 zł,
 • - bilety bez Iławskiej Karty Mieszkańca - 15 zł.

f

O sprzedaży biletów poinformujemy wkrótce.

Źródło: ICK/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet

33Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~IŁAWIANIN 36 33 ponad rok temuocena: 50% 

  35-ty nie masz szans !!! smokiem z wyspy cię postraszę ,,,,, a potem wilkołakami z Pomezanii

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~poleciałoooooooooooo 32 ponad rok temuocena: 43% 

  no to teksty 35-tego zyskają rozgłos . W końcu to nie byle kto a absolwent uniwersytetu właśnie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~stróż koślawy 31 ponad rok temuocena: 44% 

  a kobity na targowisku gadały , że ten 35-ty chodzi do gimnazjum , ale czy zda do następnej klasy ? to na razie nie wiedzą .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~miotła Kryspinowej 30 ponad rok temuocena: 44% 

  bo 35-ty jako absolwent uniwersytetu , myśli błędnie , że jest wszechwiedzącym wszechpanem wszechwszystkiego , ale prostych pytań nie rozumie .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~iławianin 35 29 ponad rok temuocena: 60% 

  a ja chciałby Ala Bamo i Rominę

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do REDAKJI 28 ponad rok temuocena: 50% 

  35-ty jako absolwent uniwersytetu jest najmądrzejszy , bo jeżeli tak nie jest ,,, to mu śmiesznie plapa skacze

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do..~do "luzującego majty 27 ponad rok temuocena: 42% 

  Jedyną osobą chamską tutaj to jesteś Ty...wiedziałem że odpiszesz..widocznie twoje życie jest tak nudne i nikogo chyba już nie ma wokół ciebie że zostało tylko tobie pisać wypociny na info...szkoda m8 Ciebie...wesołych świąt Wielkanocnych kolego...P.S. Ja też uwielbiam Pink Floydów i jestem po szkole muzycznej co mi nie przeszkadza posłuchać Chylinskiej...pozdrawiam

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do piarda poniższego 26 ponad rok temuocena: 43% 

  PIERDZĄCY ? to chyba ty . bąki swe puszczasz co chwila . a ty dopiero wieczorem zwlokłeś się ze swego barłogu ??????? jak sam zauważyłeś ja funkcjonuję od rana i to świątecznie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do "ja-ja z boku" 25 ponad rok temuocena: 67% 

  To o 6.12 zwlokłeś się z barłogu w dniu świątecznym, ażeby wypisywać swoje chamskie i prymitywne bzdury pod przeróżnymi (w tym kradzionymi) nickami? Popisujesz się na forum z zapałem już od bladego świtu jako ten "z boku", Kryspinowa", podwójnie "pierdzący", "obojnak", "baba", a także fałszywy "iławianin 35". To wszystko na razie, ponieważ pewnie za chwilę popiszesz się kolejnymi przykładami swego tradycyjnego prymitywizmu. Kiedy ty, zgnębiony swym maniactwem biedny człowieku, śpisz, coś jesz, z kimś rozmawiasz, czy chociażby wydalasz? Choć pewnie wydalasz, wyduszając z siebie ten twój bełkot widoczny na przeróżnych forach. W sumie Redakcja tego portalu powinna nadać ci specjalny tytuł honorowy za martyrologię i niebywałe poświęcenie na jej forach. Gdybyś jeszcze nauczył się pisać o czymś konkretnym, w miarę rzeczowo i poprawnie językowo, pozbył się swojego nieustannego chamstwa i prostactwa. Ale czy można oczekiwać tego wszystkiego od takiego tępego tłuka jak ty? Pewnie, że nie..

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a ja z boku 24 ponad rok temuocena: 57% 

  nic ci do tego o czym kto pisze . a tych pinkflojduf to se słuchaj nawet w Feniksie . a na forum / czy forumach ? / to ty siedzisz i rawelujesz swoiście każdy temat ., ażeby, chamski prostak , itp. słówka twe .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do ~do z góry i z dołu 23 ponad rok temuocena: 53% 

  O moje życie i towarzystwo w nim innych osób się nie martw. Obydwa elementy są całkiem udane. A poza tym, nic ci do tego. Zajmij się raczej swoimi sprawami. Czy nie ty siedzisz ciągle zgorzkniały na forum i nie czatujesz kogo by tutaj zaatakować swoimi "ambitnymi" zluzowanymi majtami? Aż strach się normalnie odezwać np. o Mozarcie, Ravelu czy Pink Floydach, ponieważ od razu na forum znajdzie się jakiś chamski prostak, ażeby popisać się swymi "manierami" przy wtórze swoistej "ortografii". Za pozdrowienia dziękuję, choć całkowicie wątpię w ich szczerość. I może skończmy już tę dyskusję, gdyż do niczego budującego ona najwyraźniej nie prowadzi. Lepiej posłuchać dobrej muzyki, która jest darem dla duszy i łagodzi obyczaje...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do ..~do miłośnika 22 ponad rok temuocena: 40% 

  Ortografię wystarczy że ty znasz malkontencie tryskający jadem...zluzuj majty i przejdź się nad jeziorko to może się zresetujesz...a może lepiej nie idź..bo na przykład będą tobie ptaki przeszkadzaly???"Pink Floydzi " ???Na dniach Iławy???Skąd Ty się urwałeś dziwaku..I akurat nie jestem fanem Chylinskiej ale mam szacunek dla ludzi..ale co będę TOBIE to tlumaczyl...czekam.na dalsze twoje wypociny..posmiejemy się...już pewniej z 30 razy byłeś na tej stronie i czekałeś na to...odpuść i ciesz się świętami..

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kryspinowa 21 ponad rok temuocena: 60% 

  a poniżej ekspert od wszechwystkiego wiedzący wszystko najlepiej i tryskający swą wiedzą co chwila przestał zbierać chrust i kompromisuje, przy wszechokazjach . Tym razem na tematy muzyczne i o wyznacznikach jadu, chamstwa . Jako absolwent uniwersytetu pewnie uważa , że mu wszystko wolno ,,,,,,, a to gówno prawda .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do "luzującego majty" 20 ponad rok temuocena: 60% 

  Wydaje się, że jedynym jadowitym malkontentem na tym forum jesteś właśnie ty. Jakim to prawem zabraniasz innym osobom wyrażenia opinii o ulubionych gatunkach muzycznych? Pytał mnie o to tam całkiem na dole pewien Zadowolony, więc mu odpowiedziałem. I tyle. I wtedy ty zacząłeś robić z tego aferę. Ale przy okazji okazałeś się także zwykłym, prymitywnym chamem, bredzącym ordynarnie o "luzowaniu majt". To ja niby tryskam jadem wspominając o ortografii, która jest również pewnym wyznacznikiem kultury piszących na forum oraz ich szacunku wobec Czytelników? A nie przypadkiem ty swoimi "majtami"? I wcale nie wystarcza, że "ja znam ortografię". Powinni ją znać wszyscy, którzy decydują się pisać na publicznych forach. W przeciwnym razie jedynie się kompromitują. Oraz wyrażają swój pogardliwy i lekceważący stosunek wobec języka polskiego. W przeciwieństwie do ciebie, na dalsze twoje" wypociny" zupełnie nie czekam. I wcale nie uznawałbym ich za okazję do jakiegoś wyśmiewania się. Bo po co?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do ...~jak zawsze do zadowoloneg 19 ponad rok temuocena: 21% 

  Chcesz posłuchać Mazarta?To do filcharmonii zapraszam a co do Chyliñskiej to kobitka zmieniła się nie do poznania..i muzyka i sposób Jej wypowiedzi nie jest wulgarny...Pozdrawiam "MELOMANA"

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a poniżej pierdy wierutne 18 ponad rok temuocena: 40% 

  SWEGO CZASU też , bo ma specyficzny problem ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a poniżej pierdy wierutne 17 ponad rok temuocena: 50% 

  ""swego ciała"" to znany absolwent uniwersytetu , który pisze poniżej o częściach ciała .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do miłośnika 16 ponad rok temuocena: 69% 

  Do "filcharmonii" to może sam się udaj. Najlepiej ze "Słowniczkiem ortograficznym" pod pachą. A dlaczego Mozarta trzeba słuchać koniecznie tylko w salach koncertowych? Na świeżym powietrzu, w amfiteatrach także brzmi znakomicie. O "muzyce" pani Chylińskiej wolę się nie wypowiadać. To kwestia gustu. Ale jeśli ktoś lubi coś takiego, co ona "śpiewa", to już jego problem. Podobno "sposób Jej wypowiedzi nie jest wulgarny"... To także kwestia gustu. Ale ja pamiętam, jak swego czasu w mediach obnosiła się ze swoją swoistą "kulturą" wypowiedzi oraz dokładnymi wskazówkami, w której to części swego ciała ma swoich dawnych nauczycieli. Tych, którzy zwracali uwagę, na jej "specyficzny" sposób wypowiadania się już podczas jej niezbyt długiej kariery szkolnej. PS. "Chcesz posłuchać Chylińskiej? To przed odbiornik radiowy zapraszam. Lub poszukaj sobie na You Tube"... Pozdrawiam "Melomana" tej pani.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~MARAS 15 ponad rok temuocena: 11% 

  Kim był Mazart? Jakimś transformersem?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zielony 14 ponad rok temuocena: 94% 

  Przed przyjazdem Gwiazd proszę się przygotować, studzienka przy Dino do naprawy, w dalszej kolejności nowe studzienki przy ul Odnowiciela, Zielonej - uszkodzone wg nowego rozkładu ZKM no i oczywiście Gdańska na Gajerku do remontu.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~; 13 ponad rok temuocena: 89% 

  ile za to ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Janusz 12 ponad rok temuocena: 81% 

  To Zenka nie będzie?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mr T 11 ponad rok temuocena: 39% 

  Hyży Rój?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Sprytek 10 ponad rok temuocena: 32% 

  Czy jak kupię bilet bez karty mieszkańca i oddam bilet z kartą to dostanę 10zł?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mieciu 9 ponad rok temuocena: 63% 

  Tylko HYŻY na plus, CHYLIŃSKA dziś, to masakra co ona śpiewa.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jak zawsze 8 ponad rok temuocena: 81% 

  Czyli szmira i wycie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do obojnaka z dołu 7 ponad rok temuocena: 100% 

  Nie drzyj pyska po próżnicy... . To "miałabym" to tylko błąd na tabletowej klawiaturze. I nic więcej. I nie bełkocz tak, że chyba nawet sam nie wiesz, co z siebie wydaliłeś.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~obojnak ? obojnaka ? 6 ponad rok temuocena: 25% 

  """ napisałem """ ja miałabym """ 2 pięterka niżej to pisało chyba jakieś wyjcowe nie wiadomo . zdecyduj się ,,,, czy ty jesteś on, ona , czy ono ? tęczowym w deklach się poprzewracało nieodwracalnie i nawet deska z pola nie da rady tego wielce utalentowanego absolwenta uniwersyteta . przywrócić do ............../// """ napisałem """ ja miałabym """/// to ty pisałeś , czy ona a może ono ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~baba wielkanocna 5 ponad rok temuocena: 25% 

  nie podniecaj się zanadto znafco poniższy , bo zostanie opublikowany wybór cytatów ~~~iławianinia 35 ~~~ a tam samych wyzwisk ponad tysiąc . Więc wtedy będziesz miał okazję jako wszechwiedzący recenzent wszechwystkiego odnieść się rzeczowo , tak jak do tuczarni , czy do cmentarza przy ulicy Kościuszki . Bo widać tfą mądrość bijącą z tfyh komentarzy absolwencie uniwersytetu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jak zawsze do masakry 4 ponad rok temuocena: 74% 

  Chciałeś się dowiedzieć, kogo chciałbym wysłuchać, to ci napisałem. Co do Pink Floydów, to przecież dobrze wiem, że to kompletnie nierealne. Ale przynajmniej można pomarzyć... Na prawdziwy zespół oczywiście nie ma żadnych szans, ale są przecież i polscy sprawni muzycy, którzy potrafią udanie jego muzykę transponować. A dlaczego ja miałabym jakiś koncert załatwiać? A rykowisko wulgarnej Chylińskiej oraz kompletnych szmirusów w rodzaju jakiegoś Hyżego i Szczygła to też ktoś prywatnie będzie załatwiał? Czy może "znawcy" z ICK, wybierający zawsze "artystów" najpodlejszego gatunku, wyciąganych gdzieś z samego dna "beczki" impresariatu z zupełnymi beztalenciami? Dlaczego więc iławianie zawsze zasługują tylko na jakieś śmiecie muzyczne w rodzaju deską polo lub na coś takiego jak np. popisy niejakiej Chylińskiej z dwoma wyjcami-niemotami, których nie chciały u siebie widzieć inne miasta, mające trochę ambitniejszych organizatorów imprez niż ICK, od dawna bazujące tylko na byle czym i byle kim?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~maskra 3 ponad rok temuocena: 31% 

  Jak zawsze do zadowolonego !!! Widzisz, jeden chce Zenka drugi Ravela trzeci rapera Wacka Toje czwarty wystąpienia Ojca Rydzyka piąty Kapelę Małego Władzia.. Czy ty masz pojęcie ile kosztował by taki koncert "The Dark Side of the Moon" Pink Floydów / chyba , że ty jako obrotny słuchacz szybko taki koncert załatwisz / Ale tylko ... może coś takiego napisać

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jak zawsze do zadowolonego(?) 2 ponad rok temuocena: 77% 

  Nie, żaden z tych antymuzycznych pseudoartystów. A co chciałbym naprawdę wysłuchać? Np. 21 koncertu fortepianowego Mozarta "Elvira Magidan" oraz "Bolera" Ravela. Lub wersji "The Dark Side of the Moon" Pink Floydów. Chociaż raz coś, od czego uszy nie puchną i co nie jest obrazą dla słuchaczy. Ale to nie u nas w Iławie. Tutaj będzie za to wyła jakaś tam szmirowata i wulgarna Chylińska w towarzystwie dwóch kompletnych chałturzystów bez odrobiny talentu muzycznego. Jak zawsze...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zadowolony 1 ponad rok temuocena: 31% 

  A kto twoim zdaniem powinien wystąpić??? Cypis? Mata? Ktokolwiek by nie był zawsze znajdzie się ktoś taki jak Ty..Wiecznie marudzący malkontent...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.391 sekundy