REKLAMAZDZ
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 kwietnia 2023, 21:33
Rozsmakuj się w

Rozsmakuj się w "Magicznym Smaku"! Już nie tylko na wynos i z dowozem, ale także na miejscu, w restauracji. (Fot. Info Iława.)

Po najbardziej lubiane smaki kuchni polskiej i ukraińskiej, a także przepyszny gruziński street food sięgają kucharze baru bistro "Magiczny Smak", otwartego właśnie w centrum Iławy, na ulicy Królowej Jadwigi. Już czynne, zapraszamy!


To zupełnie nowa odsłona znanego już miłośnikom autentycznej narodowej kuchni Polski i Ukrainy lokalu "Magiczny Smak", działającego dotychczas na ulicy Skłodowskiej. Teraz w centrum Iławy gotują równie smacznie i serwują ciekawe nowości - już nie tylko na wynos i z dowozem, ale także na miejscu, w restauracji.


MENU. OD POLSKIEJ ROLADY I ZRAZÓW PRZEZ UKRAIŃSKIE BARSZCZE I PIELMIENI PO... GRUZIŃSKI STREET FOOD!

11 kwietnia - to był wielki dzień w życiu załogi "Magicznego Smaku" - obsłużyli pierwszych w nowej lokalizacji gości! Zespół tutaj jest polsko-ukraiński i taka sama jest też kuchnia.

- Podstawą i fundamentem naszego menu są najbardziej lubiane smaki kuchni polskiej i ukraińskiej - opowiada szef kuchni w "Magicznym Smaku", Miłosz Klepczyński, którego na zapleczu wspierają jeszcze dwie wykwalifikowane, zawodowe kucharki z Ukrainy, panie Lena i Tania.

Jakie smaki, dania są im najbliższe?

 - Na pewno nie zabraknie w naszym lokalu typowych, rodzimych dań obiadowych, na przykład gołąbków, czy kotletów schabowych, będziemy również serwować różnego rodzaju rolady, zrazy, sztuki mięsa...  Jeżeli natomiast chodzi o kuchnię ukraińską, to do najczęściej wybieranych przez naszych gości specjałów należą na pewno zupy, w tym solianka i różnorodne i bogate w smaku ukraińskie barszcze. Będziemy również przybliżać naszym gościom może mniej znane w Polsce, a równie smaczne barszcze zakarpackie czy zielone. Będą także oczywiście soczyste pierogi czy pielmieni. 

Barów serwujących dania obiadowe jest w Iławie sporo, ten na pewno wyróżni się autentycznymi smakami Ukrainy, ale... nie tylko.

- Wprowadzamy również elementy gruzińskiego street foodu, na przykład w postaci czebureków, czyli wywodzących się właśnie z Gruzji placków z mięsem - poleca szef kuchni. - Ciekawe są także samsy, czyli bardzo popularne w Azji pierożki z farszem, pieczone w piecu. U nas codziennie coś nowego, zapraszamy! Gotujemy z sercem i pasją, na dobrej jakości, świeżych produktach. Jako kucharz pracowałem już w wielu restauracjach, doświadczenie zdobywałem także za granicą. Muszę powiedzieć, że właścicielka "Magicznego Smaku" przywiązuje wyjątkową wagę do tego, aby przygotowywać nasze dania z wysokiej jakości składników i aby dania były autentyczne. Przygotowujemy je dla naszych klientów tak, jak sami byśmy sobie tego życzyli, będąc w restauracji.

W "Magicznym Smaku" czekają na Was gotowe, gorące dania, a więc obsługa jest bardzo szybka. Wybierajcie też spośród kuszących deserów! Pierwszego dnia był serwowany np. pudding cytrynowy.

- Domowe puddingi, kremy sułtańskie, galaretki z bitą śmietanką... Smaki może proste, ale tak dobre i przywodzące na myśl dzieciństwo, czy młodość. W "Magicznym Smaku" chcemy je przypominać, bo niesłusznie zostały chyba trochę zapomniane - mówi pan Miłosz.

Bistro na ulicy Królowej Jadwigi ma dla Was również ofertę garmażeryjną: zapakowane do domu sałatki warzywne czy śledziowe, domowe pasztety, smalce, kiełbasy w słoiku i różnego rodzaju smarowidła oraz wiele innych dań tego typu, które zaoszczędzą Wam godzin spędzonych w kuchni, bez kompromisów, jeśli chodzi o smak! :-) W ofercie również usługi cateringowe i obiady abonamentowe - także z dowozem. 

"Magiczny Smak" i jego słoneczna, optymistyczna sala w centrum Iławy zapraszają Was serdecznie. To miejsce, gdzie smacznie zjedzą i miło spędzą czas zarówno całe rodziny, jak i seniorzy, młodzież... Wszyscy są mile widziani! 

ZABAWA DLA CZYTELNIKÓW - MAMY DLA WAS TRZY PODWÓJNE ZAPROSZENIA 

Solianka, ukraiński barszcz, a może zrazy albo czebureki? Czego najchętniej byś spróbował/spróbowała w "Magicznym Smaku"? Wpisz odpowiedź w komentarzu pod konkursowym postem (tutaj link) i udostępnij go, aby wziąć udział w losowaniu trzech zaproszeń na dwudaniowy obiad (każde zaproszenie jest dla dwóch osób). Wyniki ogłosimy w nadchodzący poniedziałek; zapraszamy i życzymy powodzenia! :-)

ZAPROSZENIA DO MAGICZNEGO SMAKU - ROZDANE!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom zabawy za bardzo duże zainteresowanie! Miło nam ogłosić, że podwójne zaproszenia na obiad w Magicznym Smaku, nowo otwartym na ulicy Królowej Jadwigi w Iławie, zdobywają:

  • Przemek Kryger,
  • Monika Rybińska,
  • Ania Racka.

f

Z zaproszeń skorzystacie na miejscu - zapraszamy prosto do restauracji! :-) (Prosimy mieć ze sobą dowód tożsamości).

Smacznego!


Bar bistro "MAGICZNY SMAK"

  • Teraz znajdziesz ich w nowej lokalizacji! Iława, ulica Królowej Jadwigi (naprzeciwko marketu ze sprzętem AGD i RTV).
  • Zapraszają Was codziennie - także w soboty i niedziele (godziny: od 10 do 18, w niedziele od 10 do 16).
  • Zjedz na miejscu, weź na wynos albo zamów z dostawą (przy zamówieniu za co najmniej 20 zł dowóz jest gratis).
  • Tel. 608 551 039.
  • Co dziś serwują? Codziennie świeże menu sprawdzaj na bieżąco na Facebooku.

f


"Magiczny Smak" teraz czaruje Was w centrum Iławy! :-)

Słoneczna sala "Magicznego Smaku" to miejsce, gdzie każdy poczuje się mile widziany.

"Magiczny Smak" jest dla Was otwarty cały tydzień, także w soboty i niedziele.

- Gotujemy z sercem i pasją, na dobrej jakości, świeżych produktach - mówi Miłosz Klepczyński, szef kuchni.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea
Artykuł załadowany: 0.8558 sekundy