REKLAMAKurza góra
REKLAMAprofi

(Fot. archiwum organizatora.)

Lokalne ligowe rozgrywki darta to wciąż relatywna nowość, a organizatorzy eksperymentują z lokalizacją, szukając tej najwłaściwszej. Na 6. spotkanie ILD przeniesie się do Zajazdu Chełmżyca.

Iławska Liga Darta ruszyła 17 lutego w kasynie na ul. 1 Maja. Później, z powodu remontu tego budynku, rozgrywki - na czas poszukiwań nowego miejsca - trzeba było zawiesić. Następnie przez jakiś czas uczestników ligi gościła sala sportowa przy Szkole Podstawowej w Kazanicach. Teraz, jak ogłosili organizatorzy ILD ze stowarzyszenia Iławska Grupa Darta, gospodarzem rozgrywek będzie Zajazd Chełmżyca (przy trasie z Iławy w kierunku Susza).

- Serdecznie zapraszamy na dalszy ciąg rozgrywek, zarówno grających w lidze, jak i osoby, które dopiero chciałyby spróbować swoich sił. Zapisy przyjmujemy do godziny 17:45, start rywalizacji o 18:00 (szczegóły organizacyjne także na załączonym plakacie - przyp. red.). Do zobaczenia - zapraszają.

Będzie to 6. z 8 zaplanowanych w ramach ILD spotkań. 9. spotkanie będzie już wielkim finałem ligi.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAchełmzyca
REKLAMASzkoła2
Artykuł załadowany: 0.3143 sekundy