ZDZ
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 kwietnia 2023, 10:23 komentarzy 1

(Fot. materiały prasowe.)

20 kwietnia spotkamy się z Anną Balińską i porozmawiamy między innymi o szczęściu, miłości, sekretach i sercu dla każdego. Dzięki jej ogromnej wrażliwości, talentowi, empatii i szczerości spotkanie z Anną jest zawsze niezwykłe - podaje Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie.

Anna Balińska - rodowita iławianka, absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Z wykształcenia mediator rodzinny, zawodowo pracuje w Informacji Turystycznej. Prywatnie mama energicznego 5-latka.

Wielbicielka Michaela Buble, jesiennych wieczorów, płyt winylowych oraz początkująca joginka. Od trzech lat uczy się języka migowego, aby móc poznać grupę osób głuchych i wspierać ich w działaniach.

Zadebiutowała w 2016 roku powieścią "Pod pelargoniowym balkonem", której akcja toczy się w Iławie. Rok później wydała "Szczęście od jutra". Po urlopie macierzyńskim powróciła na rynek wydawniczy z powieścią zainicjowaną z ramienia Urzędu Miasta Lidzbark "Sekrety Welu". W tym samym czasie pojawiło się wznowienie jej powieści "Pod pelargoniowym balkonem" z nową szatą graficzną. Kolejne książki to "Miejsce na ziemi" i - w ubiegłym roku (październik 2022 r.) - "Serce bez granic". Od początku współpracuje wyłącznie z Wydawnictwem Literackim Białe Pióro.

MBP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
Swojak

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Bożenka 1 ponad rok temuocena: 67% 

    Wspaniale!

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3968 sekundy