REKLAMAKurza góra
REKLAMAin meble
wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 kwietnia 2023, 15:13 komentarzy 2

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Brodka zamyka listę gwiazd czwartej edycji Iława Soundlake Festivalu.

Monika Brodka to nasz trzeci wykonawca tegorocznego Iława Soundlake Festivalu - ujawnił dzisiaj Burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski.

Wcześniej organizatorzy podali, że wśród zaproszonych gwiazd są jeszcze Vito Bambino i Artur Rojek (podczas koncertu artysty, który największe triumfy święcił jako wokalista zespołu Myslovitz, na perkusji zagra pochodzący z Iławy Marcin Ułanowski).

Czwarta edycja Iława Soundlake Festival odbędzie się w amfiteatrze w Iławie 29 lipca 2023 r. Organizator podał dzisiaj, że uruchamia sprzedaż trzeciej i ostatniej puli biletów.


Monika Brodka 

rozpoczynała karierę jako nastolatka w trzeciej edycji Idola, którą wygrała. Na fali tego sukcesu wydała dwie płyty, z których pochodzą takie hity jak "Miał być ślub" czy "Miałeś być". Prawdziwym przełom dla artystki nastąpił w 2011 roku za sprawą płyty "Granda", która okazała się być dla Brodki redefiniująca i była pierwszym poważnym powiewem autorskiego art-popu na polskim rynku. Kolejnym sukcesem była wydana w 2016 roku płyta "Clashes", która pokazała kolejną twarz piosenkarki jako autorki klimatycznych, opartych na zawiłych folkowych aranżach kompozycji. Dwa najnowsze krążki Brodki to "Brut" wydany w 2021 roku oraz "Sadza" nagrana w duecie z producentem 1988.


Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAskup złomu

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Link 2 miesiąc temuocena: 100% 

    No i bardzo ładnie.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~? 1 miesiąc temuocena: 67% 

    a Eleni ?

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAchełmzyca
REKLAMASzkoła2
Artykuł załadowany: 0.434 sekundy