REKLAMAincome2
REKLAMAprofi
Na zdjęciu

Na zdjęciu "Na żywo", jedno z wcześniejszych przedstawień grupy. (Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Iławska Grupa Aktorska wystąpi przed publicznością w Iławie ze swoją nową premierą - autorskim przedstawieniem pod tytułem "Willsonowie".

Widzowie przeniosą się do lat 20-tych ubiegłego stulecia, do dworku pewnej angielskiej rodziny. Okazuje się, że jej członkowie skrywają tajemnicze historie...

"Willsonowie"

Przedstawienie - tradycyjnie oparte na autorskim scenariuszu grupy - tym razem przeniesie widza do świata rodzinnych perypetii pewnej angielskiej rodziny... Całość osadzona jest w latach 20-tych, a fabułę utkano wokół wątku pisanego przez umierającego ojca testamentu. Gdy rodzina spotyka się przy łożu śmierci nestora rodu, na jaw wychodzi pewna długo skrywana tajemnica... Zaskoczy wszystkich! W tym spektaklu sprawy ostateczne przeplatać się będą z farsą, a komedia z refleksją.

W spektaklu zobaczymy:

  • - Ewę Śmigielską,
  • - Danutę Rytel,
  • - Magdalenę Kowalkowską,
  • - Marcina Zająca,
  • - Wiesława Zawadzkiego.

f

Prawie wszyscy wymienieni to stały skład IGI. Prawie, bo po raz pierwszy z grupą wystąpi Wiesław Zawadzki z Rakowic, znany z działalności w kabarecie Zgrana paka.


Premiera spektaklu "Willsonowie"

Poniedziałek, 15 maja, godzina 19:00.
Kinoteatr "Pasja" w Iławie.
Bilety: 20 zł.


Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAskup złomu

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAchełmzyca
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5826 sekundy