REKLAMAincome2
REKLAMAin meble

(Fot. RJ.)

W środę, 26 kwietnia szkoły w Gromotach i Franciszkowie odwiedzili zawodnicy Indykpolu AZS-u Olsztyn: Jakub Ciunajtis, Bartłomiej Lipiński oraz Kamil Szymendera wraz z trenerem Marcinem Mierzejewskim. Zawodnicy przeprowadzili w powyższych szkołach pokazowe treningi.

Wizyta ta była możliwa dzięki umowie, jaka została zawarta pomiędzy AZS-em a Gminą Iława w ubiegłym roku. W jej ramach w marcu br. grupa 200 uczniów ze szkół gminnych była na meczu Plus Ligi pomiędzy Indykpolem AZS Olsztyn i Treflem Gdańsk. Teraz przedstawiciele AZS-u przyjechali z rewizytą.

Gości przywitał Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, który podkreślił, że cieszy się ze współpracy z klubem, dzięki której są możliwości ciekawego promowania wśród dzieci i młodzieży aktywności fizycznej.

Później przyszła pora na pokazowe treningi, jakie przeprowadzili z uczniami profesjonalni siatkarze wraz ze swoim szkoleniowcem. Nie obyło się również bez autografów i wspólnych zdjęć.

UG w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia, wideo: RJ.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAskup złomu

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWlodkowic
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMABratian
REKLAMASzkoła2
Artykuł załadowany: 0.7332 sekundy