REKLAMAfredom
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 kwietnia 2023, 10:01 komentarzy 2

(Fot. KPP NML.)

W Mikołajkach (gmina Kurzętnik) kierujący volkswagenem zjechał na lewe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo, doprowadzając do wywrócenia się pojazdu na dach. W wyniku tego zdarzenia ranne zostały dwie osoby!

Do tego zdarzenia doszło wczoraj (26 kwietnia), tuż po godzinie 9:00. Policjanci otrzymali wówczas zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Mikołajki (gmina Kurzętnik) doszło do dachowania pojazdu. 

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen Touran zjechał na lewe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo, doprowadzając do wywrócenia się pojazdu na dach - podają funkcjonariusze. - Autem podróżowały dwie osoby. Obie z obrażeniami ciała trafiły do szpitali, jedna z nich helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Wszystkie okoliczności tego zdarzenia będą teraz wyjaśniane w prowadzonym przez policjantów dochodzeniu.

KPP NML/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~jak zwykle 2 ponad rok temuocena: 67% 

    Oczywiście, jak zawsze winne pijane drzewo, które pod wpływem upojenia niespodziewanie i złośliwie wtargnęło na jezdnię. Tylko gdzie to zapijaczone i pędzące na złamanie karku po wąskiej drodze, drzewo? Z jednej strony łąka, a z drugiej strony faktycznie drzewa - tylko że kilka metrów od drogi i jeszcze dodatkowo za rowem. Trzeba być nie lada "miszczem" kierownicy, żeby do nich dotrzeć. Ale cóż, prawdopodobnie wypita gorzała dodała tzw. kierowcy dodatkowego aniumszu i "umiejętności". Albo jakieś zioło. No bo co innego?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~ht 1 ponad rok temuocena: 100% 

    telefon

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4387 sekundy