REKLAMAKurza góra
REKLAMApluszak

W Gabinecie Kosmetologii Profesjonalnej Mademoiselle w Iławie stawiają na naturalne zabiegi odmładzające na twarz i ciało, wykorzystując najnowsze i najbardziej skuteczne technologie zgodnie z trendami światowymi. Teraz zespół Mademoiselle proponuje szereg nowości i promocji!

Potrzebę dbania o siebie w sposób profesjonalny - tak, aby utrzymać swoją skórę w jak najlepszej kondycji, odczuwają zarówno panie, jak i mężczyźni.

- Dlatego już dziś zapraszamy na LIPOLIZĘ INIEKCYJNĄ, która jest najnowocześniejszym zabiegiem z dziedziny medycyny estetycznej, który służy modelowaniu sylwetki. Jest on dedykowany zarówno kobietom, jak i mężczyznom - przybliża szczegóły zespół Mademoiselle.

To idealne rozwiązanie dla osób, które borykają się z kompleksami związanymi z drobnymi mankamentami figury. Lipoliza iniekcyjna pozwala na zmniejszenie obwodu bioder, brzucha, ud, ramion, podbródka lub innych części ciała, w których według pacjenta ilość komórek tłuszczowych jest zbyt duża.

Wiosna to też idealny moment, by poprawić kondycję skóry dzięki MEZOTERAPII IGŁOWEJ. Jest to zabieg, który jest wykorzystywany w medycynie estetycznej, a jego zadaniem jest odżywienie i poprawa nawilżenia skóry. 

- W zależności od celu, w jakim pacjent zgłasza się do naszego gabinetu, dobierana jest odpowiednia substancja czynna tak, aby kuracja przyniosła najlepsze efekty - podaje szczegóły zespół Mademoiselle. - Przed każdym zabiegiem nasza dyplomowana pani kosmetolog Magdalena Mazińska przeprowadza konsultacje kosmetologiczne, by dobrać odpowiedni plan zabiegowy i pielęgnacyjny skóry.

W Mademoiselle na klientki i klientów czekają też niespodzianki. Teraz trwa wiosenny konkurs i do wygrania są:

- zabieg mezoterapii igłowej,
- zabieg lipolizy,
- zabieg Hifu na brzuch i pośladki.

Po szczegóły zapraszamy do salonu!

Nowością w salonie są również DNI DOBRYCH CEN. Szczegóły znajdziecie na plakacie poniżej; aby być na bieżąco, zaglądajcie też do mediów społecznościowych Mademoiselle, na Facebooka i Instagrama.

- Jesteśmy dla Was. Zapraszamy! - zespół Mademoiselle.


Mademoiselle - Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej
Iława, ul. Kopernika 6.
Tel. 536 860 268.


Mademoiselle - Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej. Iława, ul. Kopernika 6.

Ilość zdjęć 6

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6697 sekundy