REKLAMAfredom
REKLAMAPatrz
KANZAN SUSHI już otwarte! Iława, ul. Niepodległości 3.

KANZAN SUSHI już otwarte! Iława, ul. Niepodległości 3.

Kanzan Sushi już nie tylko na dowóz! 5 maja specjalizująca się w japońskich i azjatyckich przysmakach restauracja przy ul. Niepodległości 3 w Iławie (obok amfiteatru miejskiego) otwiera swoją salę dla gości. W zabawie skierowanej do Czytelników portalu Info Iława do zdobycia jest voucher do Kanzan Sushi o wartości 150 zł; szczegóły zabawy na dole artykułu, zapraszamy!

Czego możecie spodziewać się w KANZAN SUSHI?

Przede wszystkim świeżego spojrzenia na kuchnię japońską i azjatycką w ogóle. 

- Naszymi daniami codziennie pokazujemy, że kuchnia Dalekiego Wschodu jest smaczna, różnorodna i przede wszystkim dostępna dla każdego - mówią właściciele. - W Kanzan Sushi dbamy o to, by zarówno osoby spożywające mięso, jak i wegetarianie, czy weganie mogli usiąść wygodnie, dobrze zjeść i spędzić miło czas w przyjemnym wnętrzu, a w ciepłe dni również na zewnątrz, w ogródku przy przyjemnej muzyce.

W karcie nie brakuje szerokiej gamy sushi, które tak bardzo polubili iławianie i iławianki. Znajdziecie w niej również oryginalny japoński ramen, azjatyckie makarony, esencjonalne zupy, różne wariacje z kimchi, które restauracja wytwarza we własnym zakresie na miejscu, egzotyczne desery, napoje oraz jeszcze więcej pyszności! Spróbujcie sami, odwiedzając lokal na ul. Niepodległości 3!

Kanzan Sushi Iława - posmakuj japońskich i azjatyckich przysmaków w ich wydaniu!

Ilość zdjęć 10

Restauracja pracuje wyłącznie na oryginalnych oraz wysokiej jakości produktach. 

- Doskonale wiemy, że kuchnia azjatycka musi być świeża, kreatywna, kolorowa i aromatyczna - i tego u nas nie brakuje! - zapewnia zespół Kanzan Sushi.

Sprawdźcie ich menu!

- Zapraszamy serdecznie do Kanzan Sushi, aby skosztować tego, co ma do zaoferowania azjatycka kuchnia w naszej interpretacji! 

Kanzan Sushi Iława - już otwarte! Co w menu?

Ilość zdjęć 7

ZGARNIJ VOUCHER NA 150 ZŁ DO KANZAN SUSHI!

Kolejna niespodzianka dla Czytelników portalu Info Iława! Dzięki uprzejmości restauracji mamy dla Was voucher o wartości 150 zł do wykorzystania w Kanzan Sushi. Aby wziąć udział w jego losowaniu

  • napisz w komentarzu pod konkursowym postem na Facebooku (tutaj link), z kim wybrałbyś/wybrałabyś się do Kanzan Sushi.

f

Zabawa trwa od 5 do 12 maja. Nazwisko zwycięzcy/zwyciężczyni podamy na portalu w aktualizacji tego artykułu. Powodzenia!

AKTUALIZACJA

Miło nam ogłosić, że zaproszenie do Kanzan Sushi zdobywa...

Hanna Ferenc!

W celu wykorzystania vouchera prosimy o kontakt bezpośrednio z restauracją. Życzymy smacznego!

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi
Artykuł załadowany: 0.6678 sekundy