REKLAMApluszak
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 maja 2023, 20:34 komentarzy 15
GKS Wikielec znów zwycięża. Tak wyglądała radość w szatni po kolejnym zwycięstwie.

GKS Wikielec znów zwycięża. Tak wyglądała radość w szatni po kolejnym zwycięstwie. (Fot. GKS Wikielec.)

Lider "w gazie"! Dzisiaj Polonia Iłowo dołączyła do grona drużyn, które zostawiła w pokonanym polu ekipa z gminy Iława.

Podopieczni trenera Damiana Jarzembowskiego grają jak z nut, pewnie zmierzając w kierunku awansu. Ich dzisiejsze zwycięstwo to już 19. wygrana w tym sezonie!

Dla rywala "Gieksy" dzisiejszy mecz był sportowym świętem. Nie tylko dlatego, że Polonii przyszło podejmować lidera rozgrywek - jak pisali sami gospodarze: drużynę zmierzającą pewnie do wywalczenia mistrzostwa IV ligi. Także dlatego, że to właśnie dzisiaj zespół powrócił na swój stadion po tym, jak był on zamknięty w związku z gruntowną modernizacją. Obiekt przeszedł remont o wartości około 3,5 mln zł; łączy funkcję piłkarską z lekkoatletyczną. Polonia policzyła, że powróciła na swój stadion dokładnie po 742 dniach. Zespół, w związku z oficjalnym otwarciem stadionu, zorganizował też dodatkowe atrakcje dla swoich sympatyków i mógł liczyć na liczny udział w dzisiejszym wydarzeniu kibiców. Po meczu Polonia - pomimo wysokiej przegranej z GKS-em - dziękowała i cieszyła się ze sportowego święta i "niesamowitego wsparcia trybun".

24. kolejka forBET IV ligi
Polonia Iłowo - GKS Wikielec 1-4 (0-3)    

Bramki: 
0:1 - Arai Kentaro (8')
0:2 - Arai Kentaro (33')
0:3 - Alan Klimek (39')
0:4 - Rafał Kujawa (48')
1:4 - Dominik Lemanek (85')

GKS Wikielec (wyjściowa jedenastka): Kordalski - Kacperek, Jajkowski, Klimek, Kordykiewicz, Rosoliński, Otręba, Jackowski, Jankowski, Kentaro, Kujawa.

W przyszłym tygodniu, 14 maja, GKS zagra na wyjeździe z Olimpią II Elbląg.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Fot. GKS Wikielec.

REKLAMAgeodeta

15Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Wiktor 15 ponad rok temuocena: 50% 

  Niech ten gminny klubik wraca do A-klasy, gmina zaoszczędzi prawie 200 tys rocznie z pieniędzy podatników i pan Bączek może wreszcie podwyżki zrobi pracownikom

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wiktor 14 ponad rok temuocena: 22% 

  Do Marcin: Jeziorak 90 tys zł dotacji, GKS Wisielec 106 tys zł w styczniu+ 90 tys zl w sierpniu. To są pieniądze podatników biednej gminy, które trafiają do kopaczy z Elbląga, Olsztyna, Lubawy i obcokrajowców. To jest ta udana inwestycja? Człowieku w 3 lidze gminny klub przepali jeszcze więcej kasy aby zadowolić 100 osób na trybunach i ego pewnego pana

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Marcin 13 ponad rok temuocena: 45% 

  Gościu, Geksa otrzymała 106 tysięcy, od gminy, Sisiorak dostał 100 tysięcy od miasta. I gdzie jest lepsza inwestycja? Na pewno nie w Iławie. A klasa będzie, tylko że dla Jezioraka. I to będzie najlepsza opcja, by miasto jakkolwiek się utrzymało.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~biało-niebieski 12 ponad rok temuocena: 88% 

  Ludzie, co z Wami? Od 30-tu lat jestem kibicem J. i nigdy nie spotkałem się z takim chamstwem na trybunach i w internecie. Przez garstkę frustratów niszczony jest i tak już słaby wizerunek naszego klubu. Przykro się czyta takie komentarze, ale skoro piłkarsko, organizacyjnie i mentalnie leżymy, to co nam pozostaje? Znam kilku ludzi zza lasu, to prawdziwa klubowa rodzina, a klub nie jest projektem biznesowym, tak jak... A czy w J nie gra teraz kilku wychowanków Winkla? Wikiel potrafi znaleźć dobrych grajków i godnie im zapłacić. Na transferach opiera się współczesny sport. A jaki sens ma ciągłe wracanie do historii, skoro nie potrafimy wyciągać z niej wniosków i dalej mamy to, co mamy. Orły do boju!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~You 11 ponad rok temuocena: 71% 

  Czerwone,,łapki" sami sobie wstawiacie, żeby potwierdzić wasze chore pisanie!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~666 10 ponad rok temuocena: 73% 

  Wszystkich komentatorów to ,,w d.pie drze,, że ten wasz sisiorak nie daje rady!!!! Wasz nie stać na trzecią ligię!!!! Jeszcze długo będziecie popychadłem w niskich ligach!!!!! A ten klubik z Iławy to nie dostaje kasy od miasta?!! Chcieli jeszcze od powiatu, ale ich wyśmieli. Zmieńcie zarząd, zmieńcie myślenie, uczcie się od lepszych!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Nowomieszczanin 9 ponad rok temuocena: 31% 

  nie spinaj się dzieciaku z wioski

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ja 8 ponad rok temuocena: 23% 

  Do Obywatel. Masz rację zero argumentów zero tradycji. Proszę podać jedno nazwisko wychowanka Widelca który zawojował w klubie wyższych lig i ktoś o nim słyszał???? A przepraszam przecież to armia zaciężna!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~666 7 ponad rok temuocena: 100% 

  Następny analfabeta!!.,, widelec,,!!!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~UKS MJ 6 ponad rok temuocena: 29% 

  Paru wieśniaków by się znalazło na poziomie 3 ligi

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Obywatel 5 ponad rok temuocena: 21% 

  O proszę. Każdy komentarz to łapka w dół, na tyle stać leśne ludki. Ja osobiście bardzo się cieszę z Waszego awansu. Cieszę bo pragnę obserwować jak będziecie dostawać baty jak zawsze to było w waszym wykonaniu w 3 lidze. No i jeszcze jedno - satysfakcja wyjebanych w błoto pieniędzy przez wioskowych biznesmenów i Wójta. Albo raczej Wójt i wioskiwych ...... .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ja 4 ponad rok temuocena: 5% 

  Klub beż tradycji z kasą od Wójta . Ambicji starczy na awans a potem mocne lanie kupa kasy wtopionej i spadek jak zwykle po jednym sezonie. Na tyle stać wioskowy sponsorowany bublicznymi pieniędzmi klub. Brawo Wy. Życzę awansu i wydania ogromnej kasy za nic ,dla nikogo. Przepraszam dla tych 10 osób co akurat krow nie muszą doić

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~666 3 ponad rok temuocena: 100% 

  Analfabeto, naucz się pisać poprawnie.!!! ,,bublicznymi,, !!!!!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Hubert 2 ponad rok temuocena: 18% 

  za hajs wójta baluj

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~LOLEK 1 ponad rok temuocena: 10% 

  te wasze gry są tylko udawaniem piłkarstwa. Gracie spadami, czy jak zwał elementem rezerwy emerytów po dawnym Jezioraku. Jak sami nie wychowacie, to robicie zakupy za psi grosz z Osy

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAKOMA
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.393 sekundy