ZDZ
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 maja 2023, 11:26 komentarzy 3

(Fot. archiwum organizatora.)

Nowy repertuar, inna, bardziej kameralna formuła. A do tego filmowa premiera! I to jeszcze nie wszystkie niespodzianki, jakie szykuje chór Iława Gospel Singers na 27 maja. Już dziś zespół zaprasza na wyjątkowy Wieczór Gospel.

- Lubimy zaskakiwać naszych słuchaczy. Dlatego z każdej okazji - czy jest to koncert świąteczny, czy finałowy koncert warsztatów gospel, czy inne muzyczne wydarzenie, przygotowujemy coś nowego, innego. Mamy nadzieję zaskoczyć gości Wieczoru Gospel i tym razem. Nie tylko pod względem repertuaru, ale także np. wizualnie. W ramach tego wieczoru odbędzie się premiera naszego teledysku, na którą równie mocno sami czekamy - opowiada Ewa Siuda-Szymanowska, manager Iława Gospel Singers.

f

Przygotowany przez IGS Wieczór Gospel odbędzie się 27 maja 2023 o godzinie 18:00 w Centrum Aktywności Lokalnej w Iławie. Członkowie zespołu nie zdradzają, jakie niespodzianki czekają na publiczność. Podpowiadają tylko, że klip, który obejrzą uczestnicy koncertu, będzie filmowo-muzyczną ilustracją jednego z najpiękniejszych hymnów gospel. Wiele utworów, które zaśpiewają, będzie miało 27 maja swoje premierowe wykonania. Wydarzenie przyjmie formułę muzycznego spotkania, wieczoru wypełnionego dobrą muzyką i dobrą energią. Znajdzie się też czas i miejsce na poczęstunek - czyli coś dla ciała i coś dla ducha.

Sprzedaż biletów już trwa; z racji kameralnej formuły koncertu ich ilość jest ograniczona. Rezerwacji można dokonywać pod adresem mailowym ilawa.gospel@wp.pl. 

PODWÓJNE ZAPROSZENIE DLA CZYTELNIKÓW PORTALU INFO IŁAWA!

Jedno podwójne zaproszenie na Wieczór Gospel będzie nam bardzo miło podarować osobie, którą wylosujemy spośród wszystkich, którzy:

 • - w komentarzu pod konkursowym postem na Facebooku (tutaj link) oznaczą lub wpiszą osobę, którą będą chcieli zaprosić na koncert.

f

Do kogo tym razem uśmiechnie się szczęście? Zabawa zakończy się w przyszły poniedziałek (15 maja). Rozstrzygniemy ją, podając na portalu, w aktualizacji tego artykułu, imię i nazwisko zwycięzcy/zwyciężczyni. Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA

Miło nam ogłosić wyniki zabawy. Szczęśliwcem tym razem okazał się

Marcin Konicz!

Panie Marcinie, prosimy o kontakt telefoniczny w sprawie odbioru wejściówki. Tel. 537 47 52 02. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zabawie! :-)

ES/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Jestem za 3 ponad rok temu

  Super ta wizualizacja fosy. Pięknie by było

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ja 2 ponad rok temuocena: 43% 

  Szajs !

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~lena 1 ponad rok temuocena: 50% 

  DLACZEGO Z IŁAWY NIE MA ARTYSTY NAJWYŻSZEJ KLASY Z OPERY, CZY INNYCH CUDÓW SZTUKI ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3919 sekundy