REKLAMAAldortax
REKLAMABetiko

(Fot. UM w Iławie.)

Program IKM wchodzi w kolejny etap rozwoju. Zapraszamy firmy do przystąpienia do inicjatywy i realizacji wspólnych korzyści z tego tytułu - zachęca Urząd Miasta w Iławie.

Baza potencjalnych klientów liczy ponad 2,2 tys. osób i stale się powiększa. Dołączenie do  programu przedsiębiorców da obustronne korzyści. Z jednej strony prywatni partnerzy IKM będą mogli zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku przez zastosowanie udogodnień/ulg/rabatów dla posiadaczy Iławskiej Karty Mieszkańca. Z drugiej zaś pojawienie się kolejnych możliwości zastosowania karty spowoduje zwiększenie jej popularności wśród mieszkańców Iławy.

Dla mieszkańców, jak i partnerów prywatnych/przedsiębiorców bardzo istotne będą plany odnośnie IKM. A te zakładają długofalowy rozwój programu o nowe możliwości. Wprowadzenie wirtualnej karty w  urządzeniach mobilnych, możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej, program lojalnościowy, to tylko niektóre z zakładanych do realizacji rozwiązań. Gdy dodamy do tego akcje promocyjne, zasięgi miejskich profili w mediach społecznościowych, możliwość informowania posiadaczy o wydarzeniach lub eventach, to otrzymamy kompleksowe rozwiązanie, pozytywnie oddziaływujące na prowadzenie działalności gospodarczej. 

Jednym słowem: warto być partnerem IKM!

Partner programu otrzymuje dostęp do swojego konta na platformie IKM, na którym może zamieścić logo, informacje nt. godzin otwarcia, oferowanych produktów/usług, lokalizacji, itd. Decyduje samodzielnie o rodzaju i wysokości benefitów dla posiadaczy karty. Urząd Miasta w Iławie, będący administratorem programu, nie ingeruje w jakikolwiek sposób na ten proces. Uczestnictwo w partnerstwie jest całkowicie bezpłatne.

Jeśli są Państwo zainteresowani przystąpieniem do programu Iławskiej Karty Mieszkańca, chcą zadać dodatkowe pytania lub otrzymać bardziej szczegółowe informacje, zapraszamy do  kontaktu!

Tel. 89  649 01 39.
E-mail: ikm@umilawa.pl.
Strona internetowa: https://karta.miastoilawa.pl/.

Publikacja Urzędu Miasta w Iławie.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea
Artykuł załadowany: 0.4828 sekundy