REKLAMAzoomi
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 maja 2023, 09:33 komentarzy 3

(Fot. materiały prasowe.)

Już można się zapisywać na skierowane do iławskich seniorów bezpłatne zajęcia z zakresu profilaktyki zdrowotnej - informuje i zaprasza Stowarzyszenie Iławscy Seniorzy.

Indywidualna rehabilitacja, a także grupowe zajęcia z jogi, czy tańca - to m.in. obejmuje projekt, który Stowarzyszenie będzie realizować we współpracy z gminą miejską Iława.

Zaproszenie na bezpłatne zajęcia skierowane jest do iławian w wieku 60+.

- Celem tego projektu jest zainteresowanie seniorów dbałością o swoje zdrowie, poszerzanie ich wiedzy na temat zdrowego stylu życia, a także aktywizacja ruchowa, która pomoże zapobiegać otyłości, chorobom układu ruchu i układu sercowo-naczyniowego - mówi Lech Żendarski, prezes Iławskich Seniorów. - Skoncentrujemy się na poprawie jakości życia seniorów - podkreśla.

Już wystartowało przyjmowanie zapisów. Iławscy Seniorzy zapraszają zainteresowanych do złożenia deklaracji (plik w załączniku) w "kawiarence seniora" działającej w Centrum Aktywności Lokalnej na ul. Wiejskiej 2D w Iławie:

 • we wtorek, 16 maja w godz. 13:00 - 15:00, 
 • w środę, 17 maja w godz. 14:00 - 16:00. 

f

Deklaracje będą przyjmowane w pokojach nr 28 i 33. Zapraszamy.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

  Załączniki

 •   Deklaracja

  typ: doc, data dodania: 16.05.2023, Rozmiar: 79 kb

REKLAMAgeodeta

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~LOLEK 3 ponad rok temuocena: 0% 

  Hej! Wy Starcy! Wy musicie jeść bardzo umiarkowanie, z przewagą białka roslinnego, unikać piwa na codzień, bo wzmaga zapotrzebowanie na jedzenie i duzo dziennie, albo per pedes apostolorum 5-8 km, lub latem rowerem zaliczyć 20 km dziennie. Po takim wysiłku spłukać ciało i nieco odsapnąć. ZAdne tam tancowanie bo to jest zabawa smutnych dzieci. Chyba że zatancujecie tłysta rzecz oczywista. A tłystygen to charoszyj taniec jest...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~BOLEK 2 ponad rok temuocena: 100% 

  lolku szykuj dupę , bo za chwilę przyjdzie pielęgniarka i da ci zastrzyk . i będzie dobranoc

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Seniorka 1 ponad rok temuocena: 100% 

  Hello głupku ! Zostaw swoje rady dla siebie,jak będziesz stary,możesz je stosować. My polscy seniorzy sami wiemy, jak o siebie dbać !

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAKOMA
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.432 sekundy