REKLAMApluszak
REKLAMAAldortax

Z ogromnym smutkiem informujemy o tragicznym finale poszukiwań 18-letniej mieszkanki Iławy, o której zaginięciu informowaliśmy wczoraj. Niestety dziewczyna nie żyje.

Z wczorajszego komunikatu Komendy Powiatowej Policji w Iławie wynikało, że 18-letnia mieszkanka naszego miasta zaginęła 20 maja. Tego dnia opuściła swoje miejsce zamieszkania w Iławie i kontakt z nią się urwał.

Niestety, jak potwierdza w poniedziałek, 22 maja iławska policja, finał prowadzonych poszukiwań jest tragiczny. Rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Iławie potwierdziła nam tragiczną śmierć nastolatki i odnalezienie jej ciała przez funkcjonariuszy. Okoliczności wskazują na samobójstwo młodej iławianki.


Rodzinie i Przyjaciołom Zmarłej składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Dzieciom, młodzieży i wszystkim osobom w kryzysie przypominamy o dostępnej pomocy. Nie jest wstydem zwrócić się o wsparcie w chwili słabości!


Telefony i czaty zaufania dla dzieci i młodzieży

  • Uczniowie przeżywający lęki, napięcia emocjonalne, kłopoty i trudności wpływające na zdrowie psychiczne mają do swojej dyspozycji bezpłatną infolinię Rzecznika Praw Dziecka (tel. 800 12 12 12). Pod tym numerem telefonu młodzi ludzie, a także ich opiekunowie otrzymają bezpłatne i profesjonalnie wsparcie psychologiczne. Do dyspozycji dzieci i młodzieży jest także czat internetowy www.brpd.gov.pl. Zarówno telefon zaufania, jak i czat zapewniają pełną dyskrecję oraz anonimowość i są dostępne siedem dni w tygodniu przez całą dobę.
  • Antydepresyjny telefon zaufania (22 484 88 01) i Telefon Zaufania Młodych (22 484 88 04) prowadzi Fundacja Itaka. Konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania, doradzą, co możesz zrobić w swojej sytuacji. Nie musisz się przedstawiać, masz zapewnioną dyskrecję. Jeśli nie chcesz rozmawiać przez telefon, wejdź na stronę telefonu www.liniadzieciom.pl i opisz swój problem w wiadomości. Możesz też porozmawiać na czacie. Pamiętaj: infolinia jest bezpłatna i całodobowa! Jeśli czujesz, że potrzebujesz z kimś porozmawiać, zadzwoń!

f

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi
Artykuł załadowany: 0.3188 sekundy