REKLAMAPluszak
REKLAMAinkubator
wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 maja 2023, 11:50 komentarzy 2

(Fot. Info Iława.)

Dramatyczne chwile rozegrały się pod sklepem spożywczym we Franciszkowie w gminie Iława. Mężczyźnie w wieku 68 lat, który nagle zasłabł i stracił przytomność, niestety nie udało się przywrócić czynności życiowych pomimo szybko podjętej resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Wszystko rozegrało się w minioną sobotę. Pierwsze czynności ratunkowe podjęła pracująca w sklepie ekspedientka, która zachowała zimną krew i przystąpiła do udzielania nieprzytomnemu mężczyźnie pierwszej pomocy. Następnie resuscytację przejęli druhowie z lokalnej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej i ratownicy medyczni.

Niestety, pomimo szybko podjętej resuscytacji krążeniowo-oddechowej 68-latkowi nie udało się przywrócić czynności życiowych. Finał prowadzonej z dużym zaangażowaniem akcji był tragiczny; stwierdzono zgon mężczyzny.

Na podstawie wszystkich okoliczności tragicznego zdarzenia stwierdzono, że do śmierci 68-latka doszło na skutek nagłego zatrzymania krążenia bez udziału osób trzecich. Dlatego policja i prokuratura nie podejmują w tej sprawie dalszych czynności.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
Swojak

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Masa 2 ponad rok temuocena: 29% 

    Najpierw reanimację Przejęli druhowie z Franciszkowa potem KSRG Ławice pozdrawiam

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Kunolis 1 ponad rok temuocena: 100% 

    Z czego to wiem OSP Franciszkowo było dysponowane do pożaru nasypu kolejowego w Stanowie

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4072 sekundy