REKLAMAT-mobile
REKLAMASadek

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Aby zdobyć stałe zatrudnienie, najczęściej trzeba wykazać się doświadczeniem zawodowym. Jak je uzyskać, będąc osobą bezrobotną - w tym taką, która dopiero niedawno zakończyła formalną edukację i wchodzi na rynek pracy? Rozwiązaniem mogą być staże. 

Aktualną listę tych obecnie dostępnych w Iławie i powiecie iławskim publikujemy poniżej.

Obecnie, zgodnie ze zaktualizowaną 25 maja listą, łącznie 15 urzędów, instytucji i innych organizacji szuka stażystów. Nabór prowadzony jest głównie na stanowiska technika prac biurowych i technika administracji, ale są też dostępne takie stanowiska jak animator kultury, opiekun osoby niepełnosprawnej, bileter, bosman, czy inspektor weterynaryjny.

Ta oferta skierowana jest do osób bezrobotnych do 30. roku życia. Staże są współfinansowane z Funduszy Europejskich dla Warmii i Mazur.

- Czas trwania staży – do pół roku z obowiązkowym zatrudnieniem po stażu na okres co najmniej 1 miesiąca w formie umowy o pracę  w co najmniej połowie wymiaru czasu pracy lub na okres co najmniej 3 miesięcy w formie umowy cywilnoprawnej – umowy zlecenia, przy minimalnym wynagrodzeniu brutto miesięcznie - podaje Powiatowy Urząd Pracy w Iławie.

Zainteresowane osoby bezrobotne mogą kontaktować się z pośrednikami pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Iławie.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4152 sekundy