REKLAMAAldortax
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 maja 2023, 11:11 komentarzy 2

(Fot. Info Iława.)

Niepokoją świadków i stawiają na nogi służby. Osoby nadużywające alkoholu nieraz sprawiają sporo kłopotów innym...

Tak właśnie stało się w Iławie w czwartkowe popołudnie, kiedy to mężczyzna leżał przy garażach na ulicy 1 Maja w takim stanie, że zgłaszająca sądziła, że być może nie żyje...

Sama wolała nie wychodzić, aby sprawdzić, czy mężczyzna jeszcze ma czynności życiowe, ale powiadomiła służby. Najszybciej mogli pomóc strażacy.

- Około godziny 16:30 wpłynęło zgłoszenie, że przy wjeździe do garaży leży nieprzytomny mężczyzna, który się nie rusza i nie wiadomo, czy żyje - podał st. kpt. Krzysztof Rutkowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Iławie.

Na miejsce dojechali ochotnicy z Ławic, którzy zabezpieczali teren Iławy, podczas gdy trzy zastępy z iławskiej JRG uczestniczyły w akcji gaśniczej w Bronowie pod Suszem.

Jak się okazało, przyczyna "niedyspozycji" mężczyzny była banalna - był on nietrzeźwy. Uznano jednocześnie, że może potrzebować pomocy medycznej, dlatego został przetransportowany do szpitala. Niestety nie docenił tej troski - w szpitalu był jeszcze sprawcą awantury...

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAPellet

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~U 2 10 miesięcy temuocena: 0% 

    Lat?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Bagan 1 10 miesięcy temuocena: 0% 

    Chyba tak albo Świrek

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4106 sekundy