REKLAMAgolebi dwor2
ZDZ

(Fot. Marcin Fornahl wedding & events consultants.)

Coraz więcej zakochanych na swój wielki dzień wybiera plener. I nie ma się co dziwić, bo zorganizowana właśnie w taki sposób uroczystość naprawdę potrafi zachwycić! Możliwości przybliża Marcin Fornahl, prowadzący firmę Wedding&events consultants, która od początku swojej działalności w 2015 roku z powodzeniem pomogła zorganizować już przeszło 200 takich plenerowych ślubów. Każdy - zgodnie z marzeniami młodej pary - był nieco inny, a wszystkie - niezapomniane!

Obsługiwane przez niego uroczystości odbywały się już na przepięknych plażach i widokowych pomostach, w urokliwych dworkach, miejskich parkach albo eleganckich hotelach i restauracjach. Także na prywatnych posesjach o dużych walorach krajobrazowych. Słowem: w takich lokalizacjach, które zajmowały szczególne miejsce w sercach narzeczonych albo wyjątkowo przypadły im do gustu. I mowa tutaj nie tylko o Iławie - gdzie Wedding&events consultants mają swoją siedzibę - i powiecie iławskim, przepięknej krainie Jezioraka i plenerach Parku Krajobrazowego Pojezierza Iławskiego, bo firma przyjmuje zlecenia także w regionie - w promieniu 150 km od naszego miasta. 

- W plenerze możemy z powodzeniem zorganizować ślub cywilny. W takiej sytuacji należy zgłosić proponowaną lokalizację do właściwego urzędu stanu cywilnego. Wymaga się, aby było to miejsce godne, odpowiadające randze organizowanej uroczystości - przybliża szczegóły Marcin Fornahl. - Ślubu cywilnego w wybranej i zatwierdzonej lokalizacji parze udziela następnie urzędnik stanu cywilnego - dodaje.

Przeszkodą nie jest nawet możliwość niepogody, bo w przypadku niesprzyjających warunków istnieje możliwość ustawienia odpowiedniego zadaszenia. Wszystko od namiotu (w razie potrzeby - także z drewnianym parkietem do tańca na weselu), przez oświetlenie, nagłośnienie, krzesełka i zastawę po klimatyzację albo nagrzewnice - zapewni Wam profesjonalna firma, taka jak Wedding&events consultants. Prowadzący ją Marcin Fornahl nie tylko wynajmuje niezbędny sprzęt i wyposażenie, ale też zdobył kwalifikacje konsultanta ślubnego. A że pomógł już zorganizować ponad 200 plenerowych ślubów, świetnie porusza się w branży i gąszczu przepisów i udzieli zainteresowanym wszelkiego niezbędnego wsparcia.

Nam opowiedział o tym, dlaczego w ogóle plenerowe cywilne śluby nieraz przewyższają swoje tradycyjne odpowiedniki. Dlaczego stale zyskują na popularności? W końcu takich uroczystości organizuje się coraz więcej.

- Słowa małżeńskiej przysięgi brzmią wyjątkowo wypowiadane w ciszy i spokoju, z dala od zgiełku, wśród oszałamiających przyrodniczych krajobrazów - mówi Marcin Fornahl. - To jedno, a drugie: jakość zdjęć, które są przecież tak ważną pamiątką ze ślubu, będzie lepsza, bo w fotografii pierwszoplanową rolę gra światło. Fotografie po prostu wychodzą piękniejsze - dodaje.

A co teraz jest w modzie, jakie w branży ślubnej królują trendy?

- Zmiany dokonują się płynnie cały czas, między innymi w zakresie kolorystyki. Teraz w modzie jest styl tzw. boho - mówi właściciel Wedding&events consultants. - Zmieniają się też ślubne atrakcje. Od jakiegoś czasu powodzeniem cieszą się stoiska barmańskie - ja dysponuję prosecco vanem. Ponadto coraz częściej pary decydują się na śluby tematyczne. Zdarzyło mi się na przykład organizować ślub strażacki albo z motywem... lekarskim. Staramy się po prostu odpowiadać na potrzeby. To w końcu wielki dzień młodej pary!


Marzysz o ślubie/weselu w plenerze? Marcin Fornahl, prowadzący firmę Wedding&events consultants, pomoże Ci w organizacji, wynajmując niezbędny sprzęt i wyposażenie (namiot, zadaszenie, oświetlenie, parkiet, krzesełka, zastawę stołową, klimatyzację, nagrzewnice, prosecco vana). Konkurencyjne warunki i niezawodna, życzliwa obsługa! Firma przyjmuje zlecenia w Iławie i w promieniu 150 km od miasta.


Odwiedź na FB: link
albo zadzwoń! Tel. 787 137 820.


Ślub w plenerze, czyli... gdzie? Możliwości macie mnóstwo! Oto przykładowe realizacje od Wedding&events consultants.

Ilość zdjęć 18

Artykuł sponsorowany.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAskup złomu
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAbako2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4712 sekundy