REKLAMAAldortax
REKLAMABetiko
wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 czerwca 2023, 08:50
Na zdjęciu przykładowy zrzut ekranu z publikacji w mediach społecznościowych, której celem jest najprawdopodobniej przekierowanie użytkownika do zainfekowanej strony.

Na zdjęciu przykładowy zrzut ekranu z publikacji w mediach społecznościowych, której celem jest najprawdopodobniej przekierowanie użytkownika do zainfekowanej strony.

Zachowajcie ostrożność - rozprzestrzeniany w mediach społecznościowych fejkowy viral o rzekomym napadzie na młodą dziewczynę, do jakiego miało dojść w Nowym Mieście Lubawskim, w rzeczywistości stanowi zagrożenie dla Waszego cyberbezpieczeństwa.

Funkcjonariusze nie prowadzą czynności w sprawie rzekomego napadu, do jakiego miało dojść w Nowym Mieście Lubawskim - uspokaja miejscowa policja i apeluje, aby nie klikać w podejrzane linki, dystrybuowane w mediach społecznościowych.

Jeden z nich przekierowuje do rzekomego nagrania z napadu na młodą dziewczynę w Nowym Mieście Lubawskim.

- Informacje podane w artykule udostępnionym na stronie garbosada.pl to tzw. fake news, a link do filmu może być zainfekowany wirusem - ostrzega Komenda Powiatowa Policji w Nowym Mieście Lubawskim. - Policjanci nie prowadzą czynności w opisanej tam sprawie.

Policja prosi, aby nie rozsyłać dalej - poprzez komunikatory i media społecznościowe -  linku do strony z tym artykułem!

Na podstawie informacji KPP NML/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3899 sekundy