ZDZ
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 czerwca 2023, 13:29 komentarzy 4

(Fot. UG w Iławie.)

Prawie 300 dzieci wraz z nauczycielami bawiło się na gminnych obchodach Dnia Dziecka. Impreza odbyła się w czwartek, 1 czerwca na stadionie GKS-u w Wikielcu. Uczestniczyli w niej uczniowie klas 0-3 ze szkół z terenu gminy Iława, którzy przybyli do Wikielca wraz z opiekunami.

Przybyłych do Wikielca uczniów oraz nauczycieli powitał Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. W swoim wystąpieniu pogratulował uczniom wyników w nauce oraz życzył udanego wakacyjnego wypoczynku. Nauczycielom podziękował za ich pracę i wkład w wychowanie dzieci i młodzieży.

Organizatorami obchodów byli: Gmina Iława, GOK w Lasecznie i OSP Wikielec, natomiast sponsorami: Przedsiębiorstwo Lub-Tech i sołtys sołectwa Wikielec Ewa Bielicka, którzy zapewnili dzieciom słodkie niespodzianki, jak również firma „Sadek” z Wikielca, która zapewniła lody.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele atrakcji. Były m.in. konkursy sportowe przygotowane przez nauczycieli oraz animatorów orlika w Wikielcu, miniturniej piłkarski i występy artystyczne oraz animacje przygotowane przez GOK w Lasecznie. Dużym powodzeniem cieszył się również dmuchany zamek.

W trakcie imprezy dzieci miały również możliwość uczestniczyć w konkursach i quizach edukacyjnych prowadzonych przez panią Annę Żurawską z iławskiego sanepidu.

Podczas trwania obchodów, dzięki uprzejmości iławskiej firmy Tomcolor, został wykonany za pomocą drona krótki film pamiątkowy, który wkrótce będzie można obejrzeć na naszej stronie internetowej.

Impreza została zorganizowana przez Gminę Iława z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka i na stałe weszła do kalendarza gminnych imprez promocyjnych.

UG Iława/red. kontakt@infoilawa.pl.

Gminne obchody Dnia Dziecka na zdjęciach.

Ilość zdjęć 45

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAgeodeta
Swojak

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Poldek 4 ponad rok temuocena: 67% 

  Smerfy były, Smerfetka z Gok, pluszowy klakier i prawdziwy Gargamel

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~GKS 3 ponad rok temuocena: 83% 

  a na stadionie IKS coś było dla dzieci ? trybuny przecież tam większe .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zdanie 2 ponad rok temuocena: 100% 

  Fajnie, że dzieciaki miały taką możliwość. Sam pamiętam, że na ten dzień się czeka.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~LOLEK 1 ponad rok temuocena: 25% 

  HAMACINSKI TO KLASA GOŚĆ, A JUŻ NIE MOWIĘ O WÓJCIE - PANIE ŚWIĘTY.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 1.179 sekundy