ZDZ
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 czerwca 2023, 14:08 komentarzy 2

(Fot. KPP w Iławie.)

W ostatnim czasie nie ma dnia bez wypadku czy kolizji! Nie inaczej było w czwartek, 1 czerwca...

Komenda Powiatowa Policji w Iławie podsumowała odnotowane zdarzenia, podając informację na temat przyczyn i okoliczności tych kolizji.

Do jednego ze zdarzeń doszło kilka minut przed godziną 10:00 na ulicy Kościuszki w Iławie. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że 81-letni kierujący daewoo na oznakowanym przejściu dla pieszych nie ustąpił pierwszeństwa pieszej znajdującej się na przejściu i doprowadził do jej potrącenia. Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Natomiast w Lubawie, kierująca toyotą podczas podjazdu na wzniesieniu drogi ustąpiła pierwszeństwa pieszym przechodzącym przez przejście, po czym podczas ruszania... stoczyła się na mercedesa stojącego za nią! To zdarzenie na szczęście okazało się jedynie niegroźną kolizją; nikomu nie stało się nic poważnego.


Policjanci apelują o ostrożną i rozważną jazdę! Niech nas nie zmylą dobre warunki panujące na drogach. Nieraz usypiają czujność kierujących i właśnie wtedy dochodzi do najgroźniejszych wypadków.


KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Tomek 2 ponad rok temuocena: 100% 

    Czyli nie tylko moja WIELCE NIEZALEŻNA kobieta umie jeździć tylko po płaskim i tylko do przodu?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~k.k 1 ponad rok temuocena: 20% 

    JAK ZWYKLE BRAK WŁAŚCIEWEGO ODSTĘPU OD POJAZDU W PRZODZIE!!!!ZARÓWNO PODCZAS JAZDY NA TRASIE JAK I PRZY ZATRZYMANIU SIĘ , A SZCZEGÓLNIE NA PODJEŹDZIE. RUSZENIE POD GÓRKĘ NIE JEST ŁATWE - TRZEBA UMIEĆ. OSTATNIO NA TYLE NARÓD SIĘ WZBOGACIŁ, ZE PRAWIE WSZYSY STARCY BIORĄ SIĘ ZA KIEROWNICE, KTÓRZY PRZEZ CAŁE ŻYCIE NIE SIADALI ZA KIEROWNICĄ.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.401 sekundy