REKLAMARafał Ryszczuk
ZDZ

(Fot. Info Iława.)

Ta sobota w Iławie upływa nam pod znakiem licznych festynów i pikników. Jeden z nich odbywa się w centrum miasta, na terenie dziedzińca szkoły "Jedynki", gdzie licznie przybyli członkowie szkolnej społeczności.

Uczniowie, rada rodziców i dyrekcja przygotowali moc atrakcji. Zgromadzona na szkolnym boisku publiczność ogląda m.in. szkolny pokaz talentów. Czas można też spędzać, korzystając z oferty przygotowanych stoisk: kreatywnego czy zdrowia i sportu. Na chętnych czeka jeszcze malowanie twarzy, dmuchana zjeżdżalnia, pchli targ... Nie brakuje też akcentu związanego z patronem szkoły - mianowicie konkursu na najlepsze przebranie Kopernika. Można także posilić się kiełbaskami, grochówką czy spróbować domowych słodkości.

Na sobotnim szkolnym festynie "Jedynki" dopisała i frekwencja, i pogoda. Dochód szkoła przeznaczy na działania promocyjne.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia i wideo: Info Iława.

Na rodzinnym festynie w szkole "Jedynce" w Iławie.

Ilość zdjęć 16

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAprofi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAbako2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.2296 sekundy