REKLAMAAldortax
REKLAMABetiko
wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 czerwca 2023, 12:57

(Fot. materiały organizatora.)

Czy mieszkacie w Iławie, czy odwiedzacie gród nad Jeziorakiem w celach turystycznych, koniecznie sprawdźcie letnie atrakcje przygotowane na ten nowy sezon przez hullo - centrum rodzinnej rozrywki. Wypożyczalnia rowerów, wodny tramwaj i ciuchcia turystyczna ruszają już 8 czerwca, czyli w otwierające długi weekend Boże Ciało!

RUSZA TURYSTYCZNA CIUCHCIA - WSIADAJ NA POKŁAD!

Hullo zaprasza Was na wyjątkowe przejazdy turystyczną ciuchcią - na pewno sprawią mnóstwo radości najmłodszym! Ciuchcia jeździ wokół Małego Jezioraka (start: za amfiteatrem miejskim), w dniach 8, 9 i 10 czerwca od godziny 10 do 18 co pół godziny! Wskakujcie na pokład także w kolejny weekend 17-18 czerwca, a od 23 czerwca - na wakacje - atrakcja będzie dostępna codziennie.

DŁUGI WEEKEND SPĘDŹ NA WODZIE!

Godzinny rejs po Jezioraku tramwajem wodnym? Brzmi jak wymarzona atrakcja na długi weekend nad najdłuższym jeziorem w Polsce! Podczas nadchodzącej "czerwcówki", w dniach 8-11 czerwca, rejsy będą odbywały się co godzinę od 11 do 18. Z tramwaju skorzystacie również podczas kolejnego weekendu: 17-18 czerwca, a od 23 czerwca będzie to już wakacyjna atrakcja dostępna codziennie! Na pokład tramwaju wsiądziecie w Porcie Iława na ulicy Chodkiewicza.

ZWIEDZAJ NA "DWÓCH KÓŁKACH"! JEDNOŚLADY WYPOŻYCZYSZ NA STARYM MIEŚCIE

Iława słynie z długich kilometrów swoich rekreacyjnych ścieżek rowerowych. Okolice też warto zwiedzić na "dwóch kółkach"! Rowery miejskie, elektryczne, tandemy i gokarty, a także kaski i krzesełka dla dzieci - to wszystko wypożyczysz w przystępnej cenie w wypożyczalni hullo na placu Starego Miasta w Iławie. Potrzebujesz jednośladu tylko na godzinę lub dwie, a może na cały dzień? Sam decydujesz, a elastyczny cennik przewiduje dopasowane do Twoich potrzeb korzystne opcje.

Wypożyczalnia jest dla Was otwarta przez cały długi weekend (8-11 czerwca), następnie w weekend 17-18 czerwca, a od 23 czerwca - już codziennie do końca wakacji. Zapraszamy na ul. Bandurskiego 2 w godzinach 10-18!

WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE, ZGARNIJ PODWÓJNE BILETY!

Długi czerwcowy weekend spędzasz w Iławie? Zapraszamy - weź udział w naszej zabawie, w której rozdamy uczestnikom TRZY PODWÓJNE ZAPROSZENIA - po jednej na każdą z atrakcji!

Co zrobić, aby wziąć udział w losowaniu?

  • - Pod konkursowym postem (tutaj link) OPUBLIKUJ KOMENTARZ - w treści wybierz jedną z trzech atrakcji oraz oznacz lub wpisz osobę, którą zabierzesz ze sobą.

d

Wyniki ogłosimy 7 czerwca. Zapraszamy i powodzenia!

AKTUALIZACJA

Miło nam ogłosić wyniki zabawy. Oto zwycięzcy! :-)

Podwójne zaproszenia zdobywają:

  • na rejs tramwajem wodnym: Kinga Skomra,
  • na rowery: Natalia Michalewska,
  • na przejazd ciuchcią: Katarzyna Laskowska.

f

Oczekujcie biletów w wersji elektronicznej, które wkrótce prześle Wam hullo. Życzymy miłej zabawy! Dziękujemy za duże zainteresowanie zabawą, wkrótce kolejne! :-)

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea
Artykuł załadowany: 0.2451 sekundy