REKLAMApluszak
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 czerwca 2023, 09:27 komentarzy 3
Rodzina chce godnie pochować 27-latka, który 30 kwietnia utonął w Jeziorze Skarlińskim. Niestety, wciąż nie odnaleziono jego ciała...

Rodzina chce godnie pochować 27-latka, który 30 kwietnia utonął w Jeziorze Skarlińskim. Niestety, wciąż nie odnaleziono jego ciała... (Fot. Archiwum prywatne.)

Ta rodzina przeżyła wielką tragedię, a teraz chce po prostu godnie pochować i pożegnać brata, syna, męża i ojca - 27-letniego mężczyznę, który - jak wskazują na to wszystkie okoliczności - 30 kwietnia utonął w Jeziorze Skarlińskim, a jego ciała wciąż nie odnaleziono.


Ta tragedia pochłonęła aż dwa życia. Z trzech mężczyzn w wieku około 30 lat, którzy wywrócili się na Jeziorze Skarlińskim, pływając tam łodzią wiosłową, tylko jeden dopłynął do brzegu. Z wody podjęto nieprzytomnego 30-latka, który następnie pomimo reanimacji i udzielonej pomocy niestety zmarł w szpitalu. Natomiast ciała 27-latka do dzisiaj nie udało się odnaleźć, pomimo zakrojonej na szeroką skalę akcji poszukiwawczej, do której zaangażowano duże siły i środki.


Z apelem do społeczności wędkarzy - aby przekazywali sygnały, jeśli zauważą coś nietypowego - zwrócił się Konrad Zdziarski, brat 27-latka:

Witam serdecznie całą społeczność wędkarzy, a zarazem zwracam się z gorącą prośbą do wszystkich, którzy pływają z echosondą lub wędkujących bez echosondy na Jeziorze Skarlińskim. Gdyby ktoś z Was zauważył coś dziwnego, przypominającego postać ludzką, w miarę możliwości proszę o zrobienie zdjęcia lokalizacji z odczytu sonaru. Od ponad miesiąca poszukujemy brata, który utonął w Jeziorze Skarlińskim 30 kwietnia. 

Sam jestem wędkarzem, więc pływam na tym jeziorze, kiedy tylko mogę, aby go odnaleźć i godnie pochować.

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc. Wierzę w to, że społeczność wędkarzy ma dużą moc. Dziękuję za pomoc. Proszę wszystkich: jeśli możecie, to udostępniajcie. 

Ewentualne sygnały można przekazywać rodzinie poszukiwanego pod numerem telefonu 723 398 822.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
Swojak

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~... 3 ponad rok temuocena: 40% 

  Jest to ogromna tragedia... czytając to modlę się aby nikogo z moich bliskich nie spotkało... wyrazy współczucia dla Panstwa

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~. 2 ponad rok temuocena: 88% 

  WYJĄTKOWA SYTUACJA. CO INNEGO RZEKA MOŻE DALEKO WYNIEŚĆ. MNÓSTWO UTOPIONYCH W RZECE WIELOKTROTNIE ZNALEZIONO. CZY JEST MOŻLIWE BY CIAŁO OBGRYZŁY WĘGORZE, TAKIE BOWIEM BYWAJĄ PRZYPADKI

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Rybak 1 ponad rok temuocena: 90% 

  Jeżeli tam są sumy wielkie mogli pożreć i po ptakach

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4505 sekundy