REKLAMAmodera2
REKLAMArowery

(Fot. Info Iława.)

Sukcesy - także te edukacyjne - trzeba świętować! A że nie brakowało ich podczas minionego roku w iławskiej szkole Gregor Academy, to - zgodnie z utrwalaną już od wielu lat tradycją - zakończenie roku szkolnego miało tu uroczysty charakter.

Uczniowie i nauczyciele na okolicznościowej gali spotkali się tym razem w auli iławskiego "Żeromka".

Na uroczystym zakończeniu roku w Gregor Academy.

Ilość zdjęć 82

Kursy w Gregor Academy ukończyło w roku szkolnym 2022/2023 aż 209 osób! Był to już 12. rok nauki w tej szkole, ale pierwszy, podczas którego Gregor - poza zajęciami językowymi z angielskiego, ukraińskiego i polskiego dla obcokrajowców - zaproponował swoim uczniom nowe kursy: z języka polskiego i matematyki.

- Powoli zaczęły się one cieszyć popularnością - mówił założyciel i dyrektor Gregora anglista Grzegorz Olszewski. - Nowości mogę ogłosić także w tym roku - dodał, informując, że od nowego roku szkolnego 2023/2024 Akademia uzupełni swoją ofertę edukacyjną o zajęcia z kolejnych szkolnych przedmiotów: geografii, historii i wiedzy o społeczeństwie. - Rozwijamy naszą szkołę w kierunku akademii z prawdziwego zdarzenia. Działamy w Iławie i w Nowym Mieście Lubawskim i mamy dla Was także ofertę kursów wakacyjnych.

Gala była też okazją do uhonorowania specjalnymi statuetkami nauczycieli i przyjaciół Gregor Academy. Każdy uczestnik zajęć otrzymał, poza dyplomem, torby z gadżetami i upominkami, a także zaproszenie do lokalnej lodziarni.

- Życzę wszystkim udanych wakacji! Wielu okazji, aby w praktyce, w ciekawych okolicznościach sprawdzić swoje umiejętności językowe - kończy Grzegorz Olszewski. - I oczywiście: zapraszamy do nas znowu we wrześniu!

Gregor Academy działa na ulicy Jagiellończyka 3 w Iławie (w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej). Chcesz dowiedzieć się więcej o szkole? Zajrzyj na ich stronę!

https://gregor.edu.pl

Artykuł sponsorowany.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK
REKLAMAmodera
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAbako2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.6229 sekundy