REKLAMAZDZ
REKLAMABetiko
wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 sierpnia 2023, 11:16 komentarzy 35
Wzmożony ruch wojska niemal we wszystkich województwach - komunikat Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych.

Wzmożony ruch wojska niemal we wszystkich województwach - komunikat Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych. (Fot. materiały prasowe.)

Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych informuje o wzmożonym ruchu pojazdów wojskowych i statków powietrznych na terytorium Polski.

Od piątku 4 sierpnia do 6 sierpnia 2023 r. na drogach niemal całej Polski będzie odbywał się ruch kolumn pojazdów wojskowych w związku z przygotowaniami do Wielkiej defilady pod hasłem "Silna Biało-Czerwona", która odbędzie się na Wisłostradzie w Warszawie w związku ze Świętem Wojska Polskiego.

- Ruch kolumn pojazdów wojskowych będzie odbywał się po drogach niemal wszystkich województw. Pojazdy wojskowe będzie można spotkać na autostradach, drogach ekspresowych oraz drogach krajowych - podaje ppłk Magdalena Busz, oficer prasowy Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych.

Natomiast w poniedziałek, 7 sierpnia, w godzinach 8.00-12.00, nad Polską będzie można zaobserwować także wzmożony ruch statków powietrznych, które będą przemieszczać się na zgrupowania do parady lotniczej. Piloci będą także realizować loty treningowe od 8 do 13 sierpnia.

Pojazdy najczęściej poruszać się będą w godzinach nocnych, aby ich przejazd w jak najmniejszym stopniu powodował utrudnienia w ruchu. Jednak niektóre przejazdy będą odbywać się w ciągu dnia, a nawet w godzinach szczytów natężenia ruchu. Będą one eskortowane i zabezpieczone przez Żandarmerię Wojskową i pododdziały regulacji ruchu Wojska Polskiego we współpracy z Policją. Przegrupowania zostały skoordynowane z właściwymi władzami, w tym lokalnymi.

- Zwracam się do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności - apeluje ppłk Magdalena Busz. - Nie należy wjeżdżać pomiędzy pojazdy wojskowe jadące w kolumnie. Prosimy również, aby nie publikować informacji i zdjęć obrazujących ruchy wojsk i ich lokalizację, dat i godzin przejazdów kolumn wojskowych, ani danych dotyczących wylotów i lądowań wojskowych statków powietrznych.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

35Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~wyniki oficjalne 35 6 miesięcy temuocena: 14% 

  okazało się , że najbardziej aktywnym na tym forum jest absolwent uniwersytetu 35-ty , jednocześnie okazało się , że ten doktor histeryk , obraża innych komentatorów ustawicznie . w związku z powyższym nakazuje się sewerynowiu samozgumkowanie w trybie natychmiastowym

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~fan Jarosława 34 6 miesięcy temuocena: 100% 

  Czlowieku wykolejony dobra rada wez rozbieg i pierd... tym pustym dzbanem w kant ściany

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~2000 33 6 miesięcy temuocena: 96% 

  Dziwne to ile ten sprzęt będzie jechał na tą paradę Tydzień . Druga sprawa nie można informować o miejscu lokalizacji przemieszczania się sprzętu to po co ta informacja na info z dokłada datą o przemieszczaniu się sprzętu wojskowego:)...?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~010 32 6 miesięcy temuocena: 53% 

  Bo tu chodzi o symbol żeby podtrzymać klimat zagrożenia. Symbol jak bezskuteczne maseczki podczas pandemii. To wszystko to inżynieria społeczna.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianin 31 6 miesięcy temuocena: 57% 

  Widać, że tu elektorat jednej słusznej partii w większości. Raz, że mają dużo czasu na swoje łapki w górę. Dwa, biorą wszelkie socjale i pracą się nie schańbią, trzy - analfabeci.W kółko tylko o mirabelkach, jedno i to samo. Skończy się niedługo wasze Eldorado czyli rozdawnictwo na lewo i prawo. Każdy niech na siebie zapracuje.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~SS 35 30 6 miesięcy temuocena: 22% 

  A NAJWIĘCEJ OBELG I WYZWISK NA TYM FORUM ZAMIESZCZA TZW . IŁAWIANIN 35-TY ABSOLWENT UNIWERSYTETU I CZŁEK WSZYSTKO WIEDZĄCY NAJLEPIEJ , POUCZAJĄCY WSZYSTKICH . OSIKANY CIEPŁYM STRUMIENIEM MISTRZ KULTURY SŁOWA

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~oto pogarda jinteligencka 29 6 miesięcy temuocena: 44% 

  idea Lenina wiecznie żywa , a idea powyższego jedynie prawdziwa i na wszech wieków żywa . Mistrzowskie nazewnictwo : analfabeci . Cóż za zaangażowanie : liczenie łapek . Cóż za poziom inteligencji i słownictwa .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do poniższego ....... 28 6 miesięcy temuocena: 46% 

  a poniższy wylazł z barłogu swego i daje popisy inteligencji swej , tolerancji , kultury słowa . co klasa to klasa . Poziom uniwersytecki całą gębą

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do poniższego głupola 27 6 miesięcy temuocena: 57% 

  A jak inaczej nazwać kompletnie głupiego świra i tępego psychopatę? Który nieustannie ogranicza się tylko i wyłącznie do prymitywnego opluwania jednej osoby? Pieprząc przy okazji ciągłe bzdety o smokach, uniwersytetach, "niemanych pinindzach", chruście i innnych swoich debilnych kretynizmach. Bez żadnych innych merytorycznych wpisów. Można by co prawda bardziej prawdziwie i dosadnie, ale wtedy należałoby posunąć się do tzw. grubych epitetów. Więc lepiej się nie zniżać do poziomu takiego prymitywnego chama jak ty. Ale najwyraźniej słuszne określenia twojej tępej osobowości bardzo ci imponują i się podobają, skoro nieustannie je na forach propagujesz i rozpowszechniasz. Z co ich autor tobie, głupi tłuku, serdecznie dziękuje. I przy okazji gorąco pozdrawia życząc ci kolejnych, tak "mądrych" wpisów jak ten niżej. Dzięki którym coraz szersze rzesze Czytelników mogą wyrobić sobie opinię o twojej, dość swoistej "inteligencji". I oczywiście za chwilkę odszczekasz się jakimś swoim kretynizmem..

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~o najczęściej cd. 26 6 miesięcy temuocena: 55% 

  " kompletnie głupi świr i tępy psychopata " - to właśnie przykład słownictwa , tego mędrca , który rzuca tu obelgi i wyzwiska najczęściej .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~o najczęściej 25 6 miesięcy temuocena: 63% 

  a dwa pięterka niżej merytoryczny i autokrytyczny wpis o sobie grasującego tu najczęściej .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ktoś 24 6 miesięcy temuocena: 67% 

  Widać że nie jesteś z Iławy z takim myśleniem ...i nie łapiesz się na 500+ dlatego taka pogarda

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~najczęściej to ten sam tępy troll 23 6 miesięcy temuocena: 52% 

  Po tutejszych forach grasuje nieustannie, czasami wręcz od bladego świtu, najczęściej właściwie jeden i ten sam wytrwale dyżurujący trollowy debil, czasami wymieniający uwagi sam ze sobą, robiący ciągle sztuczny pisowski tłok. Bredzący na okrągło o przeróżnych duperelach - a to o chruście, a to o "niemanych pinindzach", a to jakimś smoku z wyspy, o szczawiu i mirabelkach, o tuczarni, o cmentarzu, o doktorach z uniwersytetu, itd., itp. O jego wręcz kloacznych i obrzydliwych wyczynach już wręcz z obrzydzenia nie wypada wspominać. Nigdy jednak nie ma nic merytorycznego do napisania w temacie materiału redakcyjnych. W sumie - kompletnie głupi świr i tępy psychopata, uwielbiający stawienie sobie całego mrowia, fałszywych, zielonych łapek. A innym- wiadomo co. Przy okazji - ulubieniec i pieszczoch redakcji infoilawy, ze względu na stwarzanie pozornego ruchu na forum i zwiększonej klikalności. A to przecież jest karta przetargowa redakcji wobec firm zlecających jej płatne reklamy. I tyle...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kondzior 22 6 miesięcy temuocena: 71% 

  eldorado już było , bo w złotych czasach ludzie żyli 140 lat

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kolejorz 21 6 miesięcy temuocena: 63% 

  z eldorado to chyba był ten złoty pociąg .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianin 20 6 miesięcy temuocena: 36% 

  No właśnie - eldorada, wszystko na temat

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~analfabeta 19 6 miesięcy temuocena: 51% 

  iławianinie - ano pracuj a do eldorada nie zaglądaj .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Patryjota 18 6 miesięcy temuocena: 51% 

  Piszecie takie rzeczy że widać że żaden z was pajace w wojsku nie był , prochu nie poczuł strzelac nie umie broni nie trzymał , co wy zrobić jak się coś zesra,buch uciekamy z kraju wstyd że wy Polakami jesteście.won z kraju

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~BRAWO Patryjoto 17 6 miesięcy temuocena: 52% 

  Masz 100 % racji ,,,, bo jeden pisał o stodole i wrotach . Taki z niego mędrzec .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~i po co? 16 6 miesięcy temuocena: 48% 

  I po co ta przedwyborcza pokazówka feldmarszałka Płaszczaka? Ile nas ta farsa znów będzie kosztowała? A czy nie lepiej, aby nasze wojsko dokładniej pilnowało naszego nieba, zamiast jak paw pysznić się w Warszawie na głupawej defiladzie z udziałem pewnie także śmiesznych dzisiaj, tradycyjnych ułanów na konikach, z szabelkami i dzidami przyozdobionymi chorągiewkami? Na rozkaz pisowskich bonzów chcących się przed wyborami pokazać przed kamerami na tej imprezie, przez kilka dni całe nasze wojsko będzie zjeżdżało się do stolicy blokując drogi, a reszta kraju będzie stała niczym bezbronna stodoła z otwarymi wrotami.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~no cóż 15 6 miesięcy temuocena: 52% 

  ględzisz, byle ględzić , ale jak wepchasz w te wrota jeszcze jednego absolwenta uniwersytetu to będzie zaperte na fest .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do niżej bujającego i zapierającego chrustem 14 6 miesięcy temuocena: 48% 

  O, jest i chrust. Długo nie trzeba było czekać na "wywołanie wilka (a właściwie chrustu) z lasu" Zaraz pewnie nadleci i smok z wyspy, dzwigając cmentarz i tuczarnię na plecach. A może się tam zmieści także stara Kryspinowa i nawet jakiś uniwersytet z doktorami? U tego ciołka z dołu wszystko jest możliwe. Żadne płoty i kordony nie są w stanie ograniczać jego bezkresnego kretynizmu...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do niżej wspominającego z nostalgią złote czasy 13 6 miesięcy temuocena: 49% 

  Ale zapomniałeś o swoim, tak często z nostalgią wspominanym i kiedyś notorycznie eksploatowanym, szczawiu. Już nie wspominając o mirabelkach, czy chociażby chruście. Czy też o jeszcze dawniejszych, nieustannych ormowcach, oficerkach do pucowania, itd. Ot, skleroza... A o twoim ukochanym smoku z wyspy dziś nic nie będzie? Czyżby w nocy zdechł? Bo wczoraj na jakimś forum chyba jeszcze dychał. A co z równie często eksploatowanych w twoich elegiach i dytyrambach - cmentarzu i tuczarni? Czyżby cmentarz został wreszcie przeniesiony na Ostródzką, a tuczarnia z tuczarni została przemianowana na miejsce martyrologii kurczaków i indyków?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zapieraj te wrota 12 6 miesięcy temuocena: 59% 

  bujaj się i zapieraj , nawet chrustem .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a może ty się zaprzyj? 11 6 miesięcy temuocena: 41% 

  Z tym twoim chwatkim zapieraniem wrót to nawet całkiem dobra koncepcja. Kto by pomyślał... Ale czym by tu... Acha, najlepiej do tego nadałyby się takie głupie, bezmyślne, słomiane snopki jak właśnie ty bęcwale. Oraz oczywiście grupa twoich trollowych kolesi. Równi słomianych i tępych jak ich koleś. Czyli właśnie ty imbecylu...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~no to bujaj się 10 6 miesięcy temuocena: 65% 

  zapieraj te wrota ino chwatko .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~to były złote czasy 9 6 miesięcy temuocena: 64% 

  płatfołma to się pyszniła nimaniem pinindzy i złotym pociągiem

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~powiedział co wiedział 8 6 miesięcy temuocena: 59% 

  jedno kliknięcie i nie ma twojego komentarza

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianin 7 6 miesięcy temuocena: 44% 

  Jedna rakieta i nie ma całej pokazówki. Czy tam ktoś jeszcze myśli?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~i po to 6 6 miesięcy temuocena: 54% 

  żeby fatalnej opozycji gul skakał

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a po to 5 6 miesięcy temuocena: 55% 

  a po to , żebyś się pytał i miał o czym pisać , i ubolewać na pisiorów , którzy wojskiem drogi poblokują, którzy będą wymachiwać szabelkami i pysznić się przed kamerami . Ale póki co to możesz sobie jedynie pogadać . Więc gadaj, gadaj , gadaj .........

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Sum 4 6 miesięcy temuocena: 47% 

  Polski pilot Ruski samolot, zatem gra

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~iławianin 3 6 miesięcy temuocena: 50% 

  raczej ruskie bo już laały i spadały albo białoruskie bo nasze w remoncie

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~DAWAJ ŚMIAŁO 2 6 miesięcy temuocena: 64% 

  dawaj , łapkuj na czerwono , łapkuj bo masz za małą klikalność ,,, tylko przeciw pis , pamiętaj .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pablo 1 6 miesięcy temuocena: 45% 

  Ruskie czy Polskie bo już nie wiadomo co lata

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3775 sekundy