REKLAMAfredom
REKLAMAAkademia
wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 sierpnia 2023, 11:54
Dwa razy do roku Klub jest gospodarzem Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego.

Dwa razy do roku Klub jest gospodarzem Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego.

„Taniec to nasza pasja” – to motto przyświeca tancerzom Klubu Sportowego Gracja Iława. Na zajęcia serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych Prezes Zarządu Marlena Czyżak.

Ludzie tańczą od zarania dziejów, taniec jest nierozerwalnie związany z naszą kulturą, życiem. To nie tylko sposób na rozrywkę, miłe spędzenie czasu – to dla wielu sposób na życie. Nasze zajęcia dają możliwość aktywnego spędzania czasu dla osób, które taniec traktują jako formę rozrywki, aktywności ruchowej i oderwania się od codziennych szarych obowiązków. Taniec propaguje aktywny i twórczy sposób upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży. Uczy odpowiedzialności, samodzielności, rywalizacji fair play, a przede wszystkim samodyscypliny i zorganizowania.

Zapraszamy na nasze zajęcia szczególnie dzieci i młodzież. Oferujemy zajęcia z TAŃCA TOWARZYSKIEGO dla dzieci od 5. roku życia oraz zajęcia DISCO DANCE dla dzieci już od 3. lat. Zajęcia odbywają się z podziałem na grupy wiekowe w Szkole Podstawowej nr 4 w Iławie w każdy wtorek i czwartek (szczegóły na plakacie).

Dzieci z naszego Klubu wyjeżdżą latem na obozy taneczne, podczas których nie tylko odpoczywają, ale również zdobywają nowe umiejętności i nawiązują przyjaźnie na całe życie.

Ponadto dwa razy do roku nasz Klub jest gospodarzem Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego, podczas którego wszystkie grupy taneczne mogą zaprezentować swoje umiejętności szerokiej publiczności.

Dodatkowo Klub, chcąc zaprosić w swoje progi jak największą ilość młodych tancerzy, proponuje 5 pierwszych darmowych lekcji dla nowych uczestników zajęć. Z oferty mogą skorzystać wszyscy, którzy zapiszą się telefonicznie lub na Facebooku.


Dołącz do Nas! I przekonaj się, czy taniec to też Twoja pasja.
Czekamy już 5 września!
668-163-514
https://www.facebook.com/gracja.ilawa/

Prezes Zarządu Marlena Czyżak

Zapraszamy na zajęcia z TAŃCA TOWARZYSKIEGO dla dzieci od 5. roku życia oraz zajęcia DISCO DANCE dla dzieci już od 3. lat.

Zajęcia ruszają już 5 września!

Artykuł zlecony.

REKLAMAgeodeta
Swojak
Artykuł załadowany: 0.2545 sekundy